Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki dla ptaków

Marka
Rodzaj przysmaku
Przedział wagowy przysmaku dla ptaków
Rasa ptaków
Cena
-

Mrau doskonale wie, że wszystkie przysmaki dla ptaków powinny być odpowiednio wyselekcjonowane, tak aby dostarczyć jak najwięcej składników odżywczych. Co więcej, tego rodzaju przekąski zachęcają ptaka do zabawy oraz poszukiwania jedzenia, a także sprawiają, że nasz skrzydlaty przyjaciel nie nudzi się. Max i Mrau przygotowali ofertę wartościowych dodatków do karm, dzięki którym zarówno ptak domowy, jak i dziki będzie miał mnóstwo energii.

Jaki przysmak dla ptaków wybrać?

Różne gatunki ptaków mają różne potrzeby żywieniowe. W ofercie sklepu Max & Mrau znajdą Państwo wiele wysokowartościowych i wysokoenergetycznych produktów. Bardzo ważnym jest, żeby tak dobrać pożywienie, aby idealnie uzupełnić codzienną dietę ptaków. Do jednych z najlepszych przysmaków zalicza się suplementy diety w postaci kostek wapiennych. Wpływają na wzrost oraz poprawiają funkcjonowanie naszych skrzydlatych przyjaciół. Mrau przeanalizował popularne choroby, na które cierpią ptaki i wysnuł wniosek, że stosowanie kostek wapiennych zapobiega krzywicy oraz karłowatości. Ten typ suplementu potrzebny jest im również do budowy skorupek jaj oraz pozytywnie wpływa na pióra w okresie pierzenia. Najbardziej popularną przekąską dla ptaków jest słonecznik. Związki, które się w nim znajdują mają działanie przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Słonecznik bogaty jest w nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak kwas oleinowy oraz linolowy. Są one niezbędne w okresie wzrostu, lęgowym oraz pierzenia. Ten typ przysmaku dla ptaków jest nie tylko bogaty w wiele składników odżywczych, ale również sprawia frajdę z łuskania nasion.

W zależności od gatunku ptaka można dobrać idealną kolbę dla swojego przyjaciela. Mrau uważa, że przekąski powinny nie tylko idealnie wpasowywać się w dietę, ale również bardzo dobrze smakować. My podzielamy taką opinię i w naszej ofercie przedstawiamy Państwu pełne smaku kolby dla kanarków, papug oraz zeberek. Dla tych najmniejszych kolby działają wspomagająco oraz łagodząco i są dostępne w trzech odmianach: amarantusowe, biszkoptowe oraz muszlowo-wapienne. Dla papug wyselekcjonowano najlepsze składniki w celu polepszenia procesu pierzenia. Z kolei dla zeberek i ptaków egzotycznych stworzono takie kolby, które będą działały przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Odpowiedni dobór przysmaków dla ptaków

Karmienie skrzydlatych przyjaciół wymaga wiedzy o ich zapotrzebowaniu oraz diecie. Nie wolno ich karmić produktami, które zawierają przyprawy oraz konserwanty, ponieważ są to dla nich bardzo szkodliwe substancje. Co więcej, częste karmienie popularną przekąską w postaci chleba może prowadzić do kwasicy - choroby układu pokarmowego ptaków. Mrau twierdzi, że jedną z najważniejszych cech smakołyków jest również ich świeżość. W sklepie Max & Mrau znajdą Państwo wysokiej jakości przysmaki, a w nich świeże mieszanki owocowe, bogate wapna i ziarna. Wiszące kolby są dobrą alternatywą dla popularnej słoniny, która zjełczała może szkodzić ptakom. Wszystkie przekąski dla ptaków są odpowiednie zarówno dla tych domowych jak i dzikich pierzastych przyjaciół.

pixel