Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Produkty eksploatacyjne do akwariów

Marka
Rodzaj
Rodzaj filtra
Rodzaj wkładu
Cena
-
 Eksploatacja

Produkty eksploatacyjne do akwariów

Max i Mrau szczególnie cenią czystą wodę, chociaż ten drugi traktuje ją wyłącznie jako napój, zaś nasz psi ekspert uwielbia także kąpiele i pływanie. Dlatego obaj konstruując ofertę naszego sklepu, zgodzili się, że z myślą o swoich akwariowych przyjaciołach, muszą w niej umieścić także produkty eksploatacyjne do akwariów. Obaj uwielbiają obserwować rybki. Jakie produkty eksploatacyjne do akwariów wybrali? Między innymi chemię, produkty służące do czyszczenia akwariów oraz niezbędne pompy i flirty.

Produkty eksploatacyjne do akwariów ułatwiające jego czyszczenie

Max i Mrau uwielbiają przebywać w czystym dla domu, więc to samo pragnęli zaoferować swoim akwariowym kompanom. Niektóre produkty eksploatacyjne do akwariów służą właśnie ich czyszczeniu. Czynność tę należy wykonywać regularnie, podobnie jak domowe porządki. Dzięki temu istnieje znacznie większa szansa, że rybki oraz ich inni współlokatorzy będą się cieszyć dobrą kondycją i zdrowiem. Produkty eksploatacyjne do akwariów, które spełniają taką funkcję to między innymi czyściki do pomp oraz zestawy do odmulania. Ten pierwszy przyrząd to szczotka o odpowiednich właściwościach, dzięki której można dostać się także do trudno dostępnych zakamarków. Zestaw do odmulania jest z kolei bardziej zaawansowanym urządzeniem, którego przeznaczenie to przede wszystkim czyszczenie dna. Z jego pomocą można również dokładnie wyczyścić wnętrza filtrów.

Filtry i pompy przeznaczone do akwariów

Max i Mrau doskonale zdają sobie sprawę, że akwarium, by działać podobnie jak ekosystem i zapewniać jego mieszkańcom idealne warunki, wymaga pewnego wsparcia. Stoją za nim specjalne produkty eksploatacyjne do akwariów, a konkretnie filtry i pompy. Jaka jest ich funkcja? Przede wszystkim usuwają z wody trujące związki, również te wydalane przez ryby. Poza tym zapewniają wodzie przejrzystość. Filtry to także produkty eksploatacyjne do akwariów, które spełniają jeszcze jedną ważną funkcję – napowietrzają wodę, dzięki czemu rybki mają czym oddychać. W naszej ofercie znajdują się między innymi filtry zewnętrzne i wewnętrzne. Max i Mrau wybrali także sprawdzone, pochodzące od renomowanych producentów wkłady do flirtów. Chociaż Mrau wręcz delektuje się relaksującym dźwiękiem działającego filtra, obaj nasi specjaliści kierowali się wyłącznie najwyższą jakością umieszczonych tu produktów.

Produkty eksploatacyjne do akwariów – chemia

Nazwa chemia może być dość myląca, ponieważ kojarzy się niekiedy ze szkodliwymi produktami. Nic bardziej mylnego – dostępne w tej podkategorii produkty eksploatacyjne do akwariów służą polepszaniu jakości wody znajdującej się w akwarium. Poszczególne preparaty odpowiadają między innymi za neutralizację szkodliwego chloru, szybsze przygotowanie akwarium do przyjęcia rybek czy usunięcie z wody szkodliwych dla nich związków. 
pixel