Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Artykuły dla królika

Marka
Przedział wagowy
Cena
-
 Królik

 

Max i Mrau nie są jedynymi zwierzęcymi przyjaciółmi żyjącymi z nami pod jednym dachem. W kategorii najbardziej uroczego zwierzątka nie mają szans z sympatycznym puchatym królikiem. Produkty dla królika stanowią więc kolejną kategorię, w której mamy spore doświadczenie i możemy wiele zaoferować naszym klientom.

Produkty dla królika związane z żywieniem

Kategoria zawierająca produkty dla królika nie może oczywiście istnieć bez wszystkiego, czego nasi puchaci podopieczni potrzebują do zachowania prawidłowej diety. Co konkretnie można tu znaleźć? Przede wszystkim wartościowe karmy dla królika, podstawowe lub bardziej uniwersalne – dla wszystkich gryzoni. Poszczególne pozycje różnią się nieco składem, bo królicze podniebienie również potrafi być wybredne, jak również wielkością opakowań. Dodatkowo kategoria zawiera także karmy uzupełniające dietę. Żywieniowe produkty dla królika cieszą się tak doskonałą jakością, że nawet Mrau pragnął osobiście ich spróbować. Aby urozmaicić dietę naszego podopiecznego, warto udostępnić mu również cenne zioła i przysmaki dla królika przygotowane między innymi z owoców i warzyw. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć witaminowe produkty dla królika, które będą wspierać pracę jego organizmu.

Produkty dla królika przeznaczone do pielęgnacji

Również ciało małych gryzoni wymaga niekiedy dodatkowej pielęgnacji. Jakie produkty dla królika sprawią, że będzie ona wykonywana na najwyższym poziomie. Niektóre rasy królików charakteryzują się dłuższym futerkiem, więc konieczne może okazać się ich przycinanie. Do tego celu rekomendujemy użycie dedykowanych nożyc dostępnych w naszym sklepie. Gdy królik się zrani, warto natomiast zadbać o szybszą regenerację jego skóry, przy pomocy specjalnych preparatów do pielęgnacji. Inne środki zapewniają należytą higienę króliczym oczom.

Klatki dla królików

Króliki, podobnie jak wszystkie zwierzątka domowe, potrzebują również własnych czterech kątów. Zaopatrując nasz sklep w produkty dla królika nie mogliśmy zatem zapomnieć o klatkach. Wszystkie dostępne w naszej ofercie są wytrzymałe, przestronne, wykonany z bezpiecznych dla tych małych i delikatnych zwierzątek materiałów. Poza klatkami dla królika w naszym sklepie umieściliśmy również specjalne transportery wykorzystywane do przeprowadzek czy wizyt u weterynarza.

Produkty dla królika stanowiące niezbędne akcesoria

Kolejne niezbędne produkty do królika stanowią dodatkowe akcesoria. Wśród nich znajdują się między innymi miseczki i poidełka, dzięki którym karmienie naszego podopiecznego stanie łatwiejsze i nigdy nie będzie on spragniony. Kategorię uzupełniają elementy wyposażenia klatki. Oprócz podłoża dla królików – trocin, drewnianego żwirku lub ściółki, znajdziemy między innymi domki, w których długouchy pupil może się schować. Jesteśmy pewni w Max & Mrau znajdują się wszystkie produkty dla królika, których Twój podopieczny potrzebuje do radosnego i wygodnego życia. 
pixel