Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podłoża dla chomików: trociny, żwirek, ściółka

Marka
Cena
-

Podłoża dla chomików: trociny, żwirek, ściółka

Podłoża i żwirki dla chomika należą do fundamentalnych elementów właściwego wyposażenia tych malutkich stworzeń. Nasz ukochany gryzoń powinien mieć w swoim lokum zapewniony odpowiedni porządek i higienę - należy zadbać zatem o wybór odpowiedniej ściółki dla chomika, stałą jej wymianę, a także o zwracanie uwagi na zachowanie naszego pupila. Wyłożenie klatki odpowiednim materiałem podłoża zapewnia naszego pupilowi nie tylko właściwą higienę, ale także komfort i wygodę - chomik spędza w swojej klatce prawie cały swój czas, dlatego musimy zapewnić mu dostosowaną do jego specyficznych potrzeb podłogę. Ważne, by podłoża i żwirki dla chomika były najwyższej jakości, pozbawione pyłu i w pełni bezpieczne dla naszego pupila. Najlepszym testerem komfortu jest oczywiście niezwykle delikatna łapka Mrau - wszystkie podłoża dokładnie sprawdził i wyselekcjonował te najwyższej jakości, które jego eksperckim zdaniem, spełnią standardy jego chomiczych przyjaciół.

Komfort dla łapek chomika

Fundamentalne potrzeby małych gryzoni to nie tylko kwestie związane z żywieniem i zaspokojeniem pragnienia. Niemniej ważny jest komfort i wygoda, zapewnione chociażby poprzez odpowiedni dobór podłoża dla chomika. Przechadzanie się po klatce, zabawy czy sen - wszystkie te czynności wiążą się ze stąpaniem po ściółce. Musi być zatem ona bardzo wysokiej jakości, tak by nie tylko nie szkodziła naszemu małemu zwierzakowi, ale by wyraźnie dawała mu odczuć, że dbamy o jego komfort.

Higiena klatki - wysoka chłonność podłoży i żwirków dla chomika

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na trociny bezpyłowe, żwirki czy naturalne ściółki - każde z podłoży dla chomika powinno gwarantować wysoką chłonność. Nasz mały pupil nie powinien w końcu stąpać czy spać na wilgotnych trocinach, ponieważ jest to nie tylko niekomfortowe, ale może być także niebezpieczne dla jego zdrowia. Systematyczna wymiana ściółki jest wprawdzie sprawą oczywistą, jednak między tymi czynnościami porządkowymi, wnętrze klatki również musi być higieniczne i spełniać standardy użytkowania dla naszego chomika.

Ściółka dla chomika - trociny

Zapewnienie odpowiedniej wygody i komfortu dla swojego pupila stanowi bez wątpienia priorytet dla każdego właściciela tych uroczych gryzoni. Nieodzownym elementem właściwego wyposażenia lokum chomika jest dobór ściółki. Nasze zwierzątko na pewno doceni komfort, jaki zapewnimy mu dostosowanym do jego potrzeb podłożem dla chomika. Trociny sprawdzą się doskonale jako wyposażenie chomiczej klatki - zapewnią naszemu pupilowi wygodę, ale także higienę. Takie podłoże czy żwirek dla chomika należy systematycznie wymieniać, by nasze małe zwierzątko mogło cieszyć się stąpaniem po czystych trocinach.

Drewniane podłoża i żwirki dla chomika

Choć chomiki to bardzo samodzielne zwierzęta, nie poradzą sobie same z wyborem i regularną wymianą ściółki. Drewniane podłoża i żwirki dla chomika są niezwykle uniwersalne i charakteryzują się wysoką chłonnością. Nasze maleńkie zwierzątka wymagają bowiem zarówno odpowiedniej wygody, jak i stałego porządku, niedrażniących zapachów i zapewnienia bezpieczeństwa przed ewentualnymi alergiami.

Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
Zamknij
pixel