Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zioła i przysmaki dla królików

Marka
Przedział wagowy
Cena
-

Mrau po wnikliwych badaniach i dokładniej analizie zabrał wszystkie potrzebne informacje i skompletował listę najlepszych przysmaków dla królików, tym samym tworząc naszą bogatą ofertę. Każdy właściciel znajdzie tu dla swojego pupila ogromny wybór smakołyków w różnych formach, takich jak: kolby i wapna, dropsy i płatki oraz dużo różnych ziaren i mieszanek. Znakomicie uzupełniają one dietę królika i zapotrzebowanie na te substancje odżywcze, które nie występują w standardowym granulacie i sianie. Dzięki nim każde zwierzę ma dużo energii do całodziennej zabawy. Należy pamiętać jedynie, że przysmaki dla królików podawane powinny być w ograniczonych ilościach.

Jakie przysmaki wybrać dla królika?

Króliki to zwierzęta o aktywnym usposobieniu, lecz bardzo wrażliwych układach pokarmowych, dlatego warto zainwestować w najlepszej jakości przysmaki, które są przeznaczone właśnie dla nich. Króliki główne posiłki powinny jadać rano i wieczorem, jednak między nimi, np. w czasie zabawy, można im podać ulubione smakołyki. Podstawą diety królika są bogate w błonnik siano i granulaty, ale to za mało, żeby dostarczyć mu wystarczającej ilości energii na cały dzień. Dlatego też królicze przysmaki zawierają najwyższej jakości warzywa, owoce i zboża. Mnóstwo w nich też naturalnych cukrów, za którymi te zwierzęta przepadają. Przysmaki dla królika te są bogate także w witaminy i minerały, które nie są dostarczane w wystarczających ilościach z innym pożywieniem. Dzięki takiemu uzupełnieniu diety królik może cieszyć się zdrowiem i pozostawać aktywny na długie lata. Wszystkie te składniki są w pełni naturalne i bezpieczne dla zwierzęcia, a także przede wszystkim właśnie dla niego stworzone, co gwarantuje najwyższą jakość. W odpowiednich proporcjach i zróżnicowaniu przysmaki dla króliczka sprawiają, że dieta zwierzaka staje się bogatsza, a on zadowolony, bo przepada za słodkimi smakołykami.

Szeroka oferta króliczych smakołyków

Wśród wybranych przez Mrau przysmaków dla królików mamy mieszanki warzyw, owoców, zbóż, traw i innych roślin. Dropsy witaminowe, ciasteczka, które króliki uwielbiają chrupać, kostki wapienne, mieszanki i kolby o różnych smakach zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane królicze podniebienie. Mrau w tej kategorii dodał wszystko, czym może zainteresować się króliczy pupil, więc ogromny wybór przysmaków dla królika w bardzo niskich cenach, co ułatwia właścicielowi podjęcie decyzji. Wszystko to sprawia, że królik nie będzie w stanie się oprzeć swoim przysmakom. Nigdy mu się nie nudzą, bo codziennie dostaje inne, smaczne dodatki i zawsze ma okazję spróbować czegoś nowego. Jagodowe ciasteczka należą do jego ulubionych, ale lubi też podgryzać kolbę i przekąsić kilka dropsów, no i nie zapominajmy o kostce wapiennej z mniszkiem lekarskim, na którą królik nie może się doczekać. Mrau jest wyjątkowo zadowolony ze swoich wyborów w tej kategorii, w szczególności, kiedy widzi królika, który zajada swoje przekąski ze smakiem. I tym razem jego kocia intuicja nie zawiodła i pomogła wybrać najlepsze produkty dla długouchych przyjaciół.

pixel