Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozostałe zabawki dla psa

Marka
Cena
-

Max do kategorii psich zabawek podszedł z najwyższą dozą jego selekcjonerskich i testerskich umiejętności. Wiele godzin zajęło mu odpowiednie sprawdzenie zabawek dla psa pod każdym kątem: gryzienia, żucia, turlania, odpychania, ganiania i jeszcze wielu innych. Najwspanialsze z zabawek, które dostały atest psiej łapy Maxa, znalazły się w poszczególnych działach sklepu. Niewątpliwie wszystkie z nich służą psiej zabawie, ale nie tylko! Pozytywnie mogą wpływać na psie zęby, stymulację psich instynktów i wpływać na edukację czworonoga.

Zabawki dla psa - rozładowanie napięcia

Zabawki dla psa doskonale sprawdzają się jako elementy służące rozładowaniu napięcia i nadmiaru psiej energii. Nie tylko ludzie, czworonogi także miewają gorsze dni. Jeśli nie chcemy, by ich frustracja czy zwykła nadwyżka energii znalazły swoje ujście na meblach czy butach, warto zapewnić psiakowi odpowiednią ilość zabawek i nauczyć go, by właśnie z nich korzystał i nimi się bawił. Zabawki dla psa mogą przysłużyć się jego odpowiedniemu wychowaniu, a nawet tresurze. Nawet prosta sznurkowa zabawka stanowić może doskonały element, który pozwoli nauczyć się kontrolowania swoich emocji i zachowań. Zabawki dla aktywnych psów, tych bardziej kanapowych, szczeniaków i dorosłych czworonogów, stanowią niewątpliwie element kluczowy dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania psa.

Zabawki dla budowania więzi psa z człowiekiem

Budowanie pozytywnych relacji psa ze swoim właścicielem jest bardzo ważne. Nie tylko spacery, głaskanie czy karmienie powinny stanowić elementy wspólnego życia. Czas spędzany razem podczas zabawy również jest kluczowy - to element wzmacniający i budujący więź czworonoga z człowiekiem. Zabawki dla psa doskonale sprawdzą się w tym procesie - aportowanie, przeciąganie sznurka, chowanie zabawek i nagradzanie czworonoga za ich znalezienie, mogą znacząco wpłynąć na waszą pozytywna więź. Zabawki dla psa do aportowania nie muszą być wcale profesjonalne - doskonale sprawdzi się nawet zwykła zabawka sznurkowa.

Zabawki dla psa czyszczące zęby

Oprócz niewątpliwych walorów rozrywkowych, stymulujących, edukacyjnych i tych emocjonalnych - zabawki dla psa mogą wpływać także na jego zdrowie, a konkretnie na zdrowie psich zębów i dziąseł. Wiele rozwiązań, proponowanych przez sprawdzonych producentów zabawek dla psów, może pozytywnie wpłynąć na dentystykę psa. Doskonale sprawdzą się na przykład zabawki sznurkowe, dzięki którym czworonogi mogą oczyszczać swoje zęby czy masować dziąsła. Wiele zabawek posiada właściwości zapachowe - mentol sprawdzi się idealnie w odświeżeniu psiego oddechu - w końcu nie tylko Max lubi rozdawać swoje czułe psie całusy. Higiena jamy ustnej w połączeniu ze świetną zabawą to z całą pewnością doskonałe rozwiązanie.

pixel