Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki dla pozostałych gryzoni domowych

Marka
Przedział wagowy
Cena
-

Max uwielbia swoje przysmaki, dlatego chętnie pomógł nam w wyborze najlepszych produktów dla gryzoni domowych. Niechętnie zgadzał się na jakiekolwiek ustępstwa, jeśli chodzi o wybór form i smaków, dlatego nasza oferta w tej kategorii jest wyjątkowo obszerna.
Mrau również wtrącił swoje trzy grosze i zwracał uwagę, by wszystkie oferowane przez nas produkty miały również pozytywny wpływ na zdrowie naszych domowych gryzoni. Dzięki jego uwagom w tej kategorii znajdują się różnorakie witaminowe przysmaki dla gryzoni. Charakterystyczną cechą wielu gatunków gryzoni są ich stale rosnące siekacze, które wymagają regularnego ścierania, by zapewnić im taką możliwość w jak najbardziej bezpieczny sposób możemy np. dostarczać zwierzętom chrupiących przysmaków dla gryzoni, których szeroki wybór znajduje się w naszej ofercie. Produkty te są stworzone jedynie z naturalnych składników, które zapewniają naszym pupilom bezpieczeństwo, ale przede wszystkim są dla nich smaczną przekąską, na którą czekają.

Jakie przekąski wybrać dla gryzoni domowych?

Nasze przysmaki dla gryzoni to produkty nie tylko zdrowe, smaczne oraz najwyższej możliwej jakości, ale przede wszystkim dostosowane, a co za tym idzie bezpieczne dla różnych gatunków gryzoni domowych. Dbamy również o to, żeby wśród oferowanych przez nas przekąsek dla gryzoni domowych znajdowały się produkty w różnej formie. Dzięki temu zwierzęta każdego dnia mogą doświadczać różnych tekstur i smaków, co sprawia, że czas na przekąskę zawsze jest dla nich ekscytującym momentem dnia.
Asortyment naszego sklepu obejmuje zarówno naturalne, suszone rośliny i warzywa, które mogą służyć jako dodatek do posiłków, jak i mieszanki owocowe, które są świetnym deserem, szczególnie jeśli nie mamy możliwości podania świeżych owoców. Inną propozycją są dropsy i ciasteczka, za którymi gryzonie przepadają lub wypiekane kolby, które dla wielu zwierząt są obowiązkową przekąską, a ich spożywanie zapewnia im wiele rozrywki. Bardzo zdrowym dodatkiem do diety są również mieszanki z błonnikiem, które pomagają w prawidłowym trawieniu i w przypadku królików czy świnek morskich są wręcz obowiązkowe. Wiewiórki chętnie jako przekąskę zjedzą snacki z orzechami, za którymi szczególnie przepadają. Różnego rodzaju karmy uzupełniające dla gryzoni domowych również mogą stać się przysmakiem podawanym między posiłkami. Warto pamiętać również o kostkach wapiennych i sianku, które dla wielu zwierząt są ulubioną przekąską i stanowią jeden z podstawowych produktów diety. Mrau i Max przypominają, że wszystkie przysmaki należy podawać w ograniczonych ilościach, mimo, że zwierzęta za nimi przepadają. Są to bogate w witaminy i inne substancje odżywcze produkty, które nie powinny stanowić podstawy diety, a jedynie dodatek do niej.
W naszej ofercie znajdują się najzdrowsze przysmaki dla gryzoni w najlepszych cenach, co każdemu właścicielowi daje możliwość rozpieszczania swojego pupila i zapewnienia mu niezbędnej, dodatkowej dawki witamin oraz potrzebnych mikroelementów.

pixel