Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Produkty dla szynszyli

Marka
Przedział wagowy
Cena
-
 Szynszyla

Max i Mrau uwielbiają zabawy z mniejszymi zwierzątkami, a w ekskluzywnym gronie ich przyjaciół znajdują się także sympatyczne szynszyle. Dzięki wielu rozmowom i dużej ilości czasu spędzonymi z szynszylami nasi eksperci mogą zarekomendować sprawdzone, przeznaczone właśnie dla nich produkty. Co obejmuje ta kategoria? Między innymi produkty dla szynszyli związane z dietą, takie jak karma i specjalnie dobrane przysmaki dla szynszyli. Pamiętaliśmy również, że specjalnej pielęgnacji wymagać może futerko tych miłych zwierzątek. Produkty dla szynszyli, takie jak podłoże zapewniają im z kolei codzienny komfort.

Produkty dla szynszyli związane z odżywianiem

Dieta szynszyli oparta jest przede wszystkim na zbożach i ziołach. Chociaż Maxowi i Mrau z początku wydawało się to niedorzeczne, z czasem dobrze zrozumieli potrzeby swoich mniejszych kompanów. Dzięki temu w naszej ofercie znalazły się sprawdzone, najwyższej jakości i pochodzące od wiodących dostawców produkty dla szynszyli związane z żywieniem. Podstawę codziennej diety stanowi oczywiście odpowiednio dobrana karma dla szynszyli. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór karm o różnym składzie i różnych pojemnościach, w tym marki Versele Laga. Produkty dla szynszyli stanowiące ciekawe urozmaicenie codziennej diety to przysmaki. W tej podkategorii Max i Mrau umieścili między innymi kostki wapienne, smakołyki warzywne i przepyszne smakersy owocowe. Dietę szynszyli uzupełniają witaminy odpowiadające na potrzeby tych małych ssaków.

Produkty dla szynszyli służące pielęgnacji

Jednym z atrybutów szynszyli jest ich miękka i miła w dotyku sierść. Kluczową rolę odgrywają tutaj cechy gatunkowe, jednak naturze można lekko dopomóc. W tej kwestii polecamy produkty dla szynszyli służące pielęgnacji futerka. Należą do nich między innymi profesjonalne furminatory, które znacznie bardziej efektywnie usuwają efekty linienia naszych podopiecznych. Produkty dla szynszyli takie jak pył kąpielowy pozwalają natomiast otoczyć futerko tych małych ssaków szczególną troską i usunąć z niego wszelkie zabrudzenia, nadając jednocześnie należyty połysk.

Komfortowe podłoża dla szynszyli

Bardzo ważne produkty dla szynszyli związane są z aranżacją ich klatki. Chodzi przede wszystkim o odpowiednie podłoże dla szynszyli wypełniające klatkę, na którym nasi podopieczni poczują się komfortowo. Do wyboru naszych klientów udostępniamy między innymi piasek, trociny i ściółkę naturalną. Nie mając pewności, jakie podłoże będzie najbardziej odpowiednie dla szynszyli, warto kolejno przetestować kilka opcji i wybrać tę, w której zwierzątko poczuje się najlepiej.

Pozostałe akcesoria i produkty dla szynszyli

Wymienione produkty to oczywiście nie wszystkie akcesoria dla szynszyli dostępne w Max & Mrau. Do podawania karmy i pojenia podopiecznych proponujemy miseczki i poidełka o różnych rozmiarach i designie. Z punktu widzenia opiekunów szynszyli ważną rolę mogą odgrywać również neutralizatory zapachu. Transportery dla gryzoni ułatwią natomiast ewentualną przeprowadzkę zwierzątka, jak również wizytę u weterynarza. Max i Mrau mają jednak nadzieję, że dobrze karmione i odpowiednio pielęgnowane szynszyle przez całe życie unikną tej przykrej konieczności. 
pixel