Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naturalne kosmetyki dla psa

Każdego czworonoga trzeba prędzej czy później wykąpać. Nie wszystkie pupile podchodzą do tego z pozytywnym nastawieniem i próbują uniknąć tej czynności poprzez nadmierne wiercenie, skomlenie i wpatrywanie się w nas swoimi dużymi oczami, które błagają o litość. Sprawy na pewno też nie ułatwiają sklepowe produkty, których większość osób używa w trakcie kąpieli psa, jak i po niej. Bardzo często powodują one alergie u naszych kudłatych przyjaciół albo sprawiają, że ich sierść jest szorstka i ma nieprzyjemny zapach. W niektórych przypadkach zła pielęgnacja i produkty, których do niej używamy, mogą spowodować na przykład wypadanie sierści. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na produkty, które mają styczność ze skórą oraz sierścią naszego czworonoga. Powinniśmy szukać artykułów niezawierających silnych detergentów, zapachów, sztucznych barwników, parabenów czy składników będących pochodną ropy – czyli naturalnych kosmetyków dla psa.

Naturalne kosmetyki dla psa, które przełamią jego niechęć do kąpieli

Musimy przyznać, że kąpiel nigdy nie była ulubioną czynnością Maxa. Może nie uciekał od niej ile sił w łapach, ale nigdy nie krył swojego niezadowolenia i trochę łypał na nas spode łba. Przez dłuższy czas nie rozumieliśmy czym to jest spowodowane, ponieważ Max nie należy do osobników bojących się wody. Wręcz przeciwnie! Kiedy jesteśmy nad jeziorem, jako pierwszy do niego biegnie, jakby dostał wielkiego zastrzyku energii. Jego zachowanie było dla nas zatem naprawdę nielogiczne. Przynajmniej do momentu, w którym postanowiliśmy spróbować naturalnych kosmetyków z firmy Beleko. Pierwsze podejście do ich użycia było oczywiście trudne. Max uprzedzony wcześniejszymi doświadczeniami podszedł do nowych kosmetyków nieufanie, jednak po ich zastosowaniu nie miał miny zbitego psa, jak to bywało dotychczas i przez następne kilka godzin nie chodził ze spuszczoną głową. Przy następnych kąpielach było już tylko lepiej - nie patrzył na nas dziwnym wzrokiem, aby następnie niechętnie wejść do wanny. Zaczął coraz bardziej ochoczo podchodzić do kąpieli, a po niej tylko czekał, aż wetrzemy w jego sierść balsam i spryskamy go mgiełką, aby następnie latać po domu z merdającym ogonem.

Naturalne kosmetyki dla psa, idealne nawet dla najbardziej wymagającego czworonoga

Naturalne kosmetyki dla psa firmy Beleko to odpowiedź na wszystkie chwile spędzone na przekonywaniu pupili do kąpieli. To produkty, które powstały w trosce o nasze zwierzaki, aby oszczędzić im kolejnych podrażnień, alergii czy męczących ich zapachów. W asortymencie Max&Mrau znajdziecie zarówno szampony, balsamy, jak i mgiełki do sierści dla nawet najbardziej wymagającego kudłatego przyjaciela. Oferta obejmuje w pełni naturalne produkty, w których nie uświadczymy silnych detergentów takich jak SLS, SLES, które mogą uczulić naszego pupila i spowodować wypadanie sierści. Nie ma w nich także składników ropopochodnych oraz parabenów, które mogłyby niekorzystnie wpływać na gospodarkę hormonalną. Naturalne kosmetyki dla psa są bezwonne, dzięki czemu nie będą już przy pierwszym kontakcie z produktem odstraszać naszego czworonoga. Artykuły firmy Beleko zawierają tylko wartościowe składniki, takie jak różnorodne oleje i wyciągi z roślin, które pozwalają skutecznie pielęgnować psią sierść bez ryzyka alergii.

pixel