Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki, zioła, kolby dla świnki morskiej

Marka
Przedział wagowy
Cena
-

Zdrowe przysmaki dla świnki morskiej

Oprócz naturalnych przysmaków w postaci owoców takich jak jabłka, gruszki, arbuz, truskawki czy winogrona, które służyć mogą jako deser po posiłku, warto rozważyć również zakup specjalistycznych produktów, które jako dodatki do diety uzupełnią ją i zadbają o zdrowie naszego pupila. Mrau i Max jako profesjonalni i ciekawi wszystkiego eksperci przez długie tygodnie prowadzili obserwację świnki morskiej oraz jej nawyków żywieniowych. Skrzętnie zapamiętywali jej ulubione produkty, by pomóc nam wybrać jedynie przysmaki najwyższej jakości, których smak będzie uwielbiany przez kawie. Zwierzątka z całą pewnością nie będą mogły się od nich oderwać, więc należy pilnować, by spożywały je w ograniczonych ilościach.

Jakie przysmaki dla świnki morskiej?

W naszej ofercie mamy szeroki wybór smacznych przekąsek przeznaczonych dla świnek morskich. Są to produkty o bardzo wszechstronnych zastosowaniach. Mają również różne formy podania, dzięki czemu bez problemu możemy urozmaicać codzienną dietę naszego pupila, zapewniając mu przy tym dodatkową atrakcję nie tylko w postaci wyśmienitego smaku, ale także tekstury zjadanych przekąsek. Wśród wybranych przez Maxa i Mrau produktów jest tak duży wybór, bo oni sami nie mogli się zdecydować i dojść do konsensusu, co będzie najlepsze i spełni wymagania każdej świnki.

Kolby, ciasteczka i inne przekąski dla świnki morskiej

W naszej ofercie znalazły się mieszanki witaminowe dla świnek morskich, które znakomicie uzupełniają zapotrzebowanie na witaminy i minerały, ponieważ składają się z wielu różnych składników dobranych specjalnie do potrzeb świnek morskich. Warto zwrócić uwagę również na chrupiące kolby, np. marki Vitapol, które zapewnią zwierzęciu dużą radość podczas jedzenia, aż do samego wierzbowego patyczka. Mieszanki z błonnikiem są świetnym rozwiązaniem, kiedy nasza świnka morska potrzebuje więcej włókna w swojej diecie. Przekąski z orzechów i chrupiące, witaminowe ciasteczka dodatkowo pomagają w ścieraniu zębów, co dla świnek morskich jest wyjątkowo ważne, gdyż są to zwierzęta o uzębieniu hipselodontycznym, czyli rosnącym przez całe życie. Wszystkie przekąski zawierają również witaminę C, której suplementowanie jest tak ważne u świnki morskiej, ponieważ jej niedobór może nawet prowadzić do szkorbutu u zwierzęcia. Mrau i Max są bardzo zadowoleni ze stworzonej wspólnie oferty, więc i my cieszymy się z tego, jak szeroki wybór oferujemy. Ponadto zadbaliśmy o to, by produkty były dostępne w najlepszych cenach, aby wszystkie świnki morskie mogły być rozpieszczane przez swoich właścicieli. Znajdujące się w naszej ofercie przysmaki dla świnek morskich, np. zioła i przekąski marki Alegia są najwyższej jakości i skomponowano je specjalnie dla tych zwierzątek, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo. Powinny być one jednak podawane w ograniczonych ilościach, np. podczas zabawy lub jako deser po posiłku, a nie jako część podstawowego pokarmu lub główny składnik diety. By zapewnić zwierzęciu jak najbardziej zoptymalizowaną dietę, jej podstawę powinny stanowić siano i granulaty wysokiej jakości, a produkty w tej kategorii stanowią jedynie dodatek.

pixel