Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torby i nosidełka na kota

Cena
-
Faza życia
Rasa

Niektóre koty są wyjątkowo wymagającymi oraz wybrednymi pupilami, trzeba się mocno postarać, aby jest zadowolić oraz spełnić ich oczekiwania. Jest tak w różnych kwestiach, wliczając w to jedzenie, kuwetę, żwirek, legowisko czy nawet drapaki. Do takich rzeczy zalicza się też kwestia transportu kociaka. W wielu przypadkach transporter dla kota może być dla pupila bardzo niewygodny, a dla nas za mało funkcjonalny, z powodu miejsca, jakie zajmuje oraz jego wagi. Z kolei z klasyczną torbą raczej nikt nie chciałby ryzykować. Co w takim razie zrobić, kiedy chcielibyśmy zabrać naszego pupila, ale torba odpada, a niekoniecznie chcielibyśmy dźwigać transporter, bo ma być to stosunkowo krótki przyjemny spacer, który on zapewne uprzykrzy? Dotychczas niestety nie było zbyt dużego pola do manewru w takiej sytuacji. Trzeba było zacisnąć zęby i dźwigać transporter, ryzykować z torbą, albo zostawić kociaka w domu. Z myślą o takich właśnie przypadkach stworzono nosidełka dla kotów Liletink, które pozwalają na wygodne podróże ze swoim pupilem pod pachą!

Nosidełko dla kotów - funkcjonalny dodatek 

Nasz mały pupil Mrau od samego początku nie był zbyt ciekawy świata i chętny zwiedzania oraz poznawania nowych miejsc. Mieliśmy wrażenie, że jego środowiskiem naturalnym jest legowisko oraz kanapa, na której potrafił spędzać długie godziny, wylegując się, przeciągając i mrucząc. Kilka razy próbowaliśmy go gdzieś ze sobą wziąć i w tym celu umieszczaliśmy go w transporterze. Jednak nie było to ani wygodne rozwiązanie dla nas, ani dla Mrau, który po krótkim czasie zaczynał miauczeć i domagał się, abyśmy go wypuścili. Było to dla nas całkiem zrozumiałe, ponieważ transporter niestety krępuje sporo ruchów i ogranicza widoczność, a poza tym - co to za wycieczka dla Mrau, skoro tak naprawdę prawie nic w jej trakcie nie widzi? Po pewnym czasie stwierdziliśmy, że nie ma sensu męczyć ani jego, ani nas i przestaliśmy brać go w jakiekolwiek podróże, oprócz tych koniecznych. Z czasem jednak to się zmieniło. Kiedy dowiedzieliśmy się o nosidełkach dla kotów Liletink, stwierdziliśmy, że warto spróbować, może w końcu coś przełamie naszą niechęć do podróży z Mrau. Tak też się stało, nosidełko okazało się o wiele lżejsze, wygodniejsze i bardziej funkcjonalne od transportera, co przypasowało zarówno nam, jak i naszemu kociakowi! W końcu mogliśmy podróżować bez ciągłego zajmowania jednej ręki, a Mrau mógł cały czas na bieżąco się rozglądać i łasić się w każdej chwili, w której tylko chciał!

Wygoda i bezpieczeństwo korzystania z nosidełka dla kota

Nosidełka Liletink sprawdzą się nawet przy największych łobuzach, zapewniając im bezpieczeństwo, a nam gwarancję tego, że nasz pupil nagle z niego nie wyskoczy i nie pobiegnie w siną dal. To wszystko dzięki temu, że posiadają smyczkę, którą możemy przypiąć do naszego zwierzaka i nie martwić się o jego ewentualną ucieczkę. Nosidełko jest skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę i komfort zarówno pupilowi, jak i jego właścicielowi. Posiada szeroki pas na ramię, pozwala on na zrównoważenie balansu i nieprzeciążanie kręgosłupa. Jest też regulowany, więc nosidełko można zamówić bez względu na wzrost czy posturę, ponieważ w każdej chwili można zmienić jego długość. W środku mieszczą się także przyczepiane na rzep wymienne poduszeczki, podnoszące komfort podróżowania oraz pełniące funkcje ocieplenia w trakcie zimy. Gdybyśmy chcieli schować najpotrzebniejsze rzeczy, mamy do dyspozycji kieszonkę, która z łatwością pomieści portfel lub telefon komórkowy. Wszystkie te rzeczy są uzupełnione niepowtarzalnym designem, który jest nad wyraz unikatowy, ponieważ nosidełka w tym samym zestawieniu kolorystycznym i materiałowym są tworzone tylko w kilkudziesięciu kopiach. Dodatkowo bardzo często zmieniane są małe elementy takie jak kolorystyka zamków, suwaków czy innych dodatków.

pixel