Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamizelki ratunkowe, pasy bezpieczeństwa dla psa

Marka
Cena
-

Codzienna aktywność z Twoim pupilem stanowi zarówno idealną formę spędzenia wolnego czasu, jak i dawkę zdrowia dla Ciebie oraz Twojego czworonoga. Zapoznaj się z ofertą funkcjonalnych akcesoriów, które każdy trening uczynią jeszcze bardziej efektywnym!

Sport i aktywność z Twoim pupilem

Żywiołowy Max jest ogromnym miłośnikiem wszelkich aktywności: biegania, pływania czy górskich wędrówek. Mrau nie zawsze podziela jego entuzjazm, a często nie jest również w stanie nadążyć za jego temperamentem. Dlatego ten energiczny pupil stał się wiernym towarzyszem naszych ulubionych dyscyplin sportowych, co tym samym przyczyniło się do poprawy kondycji oraz samopoczucia Maxa. Codzienny trening stanowi obecnie nie tylko doskonałą formę wspólnego spędzania czasu, ale idealną rozrywkę dla naszego ruchliwego przyjaciela. W trakcie wspólnego joggingu, wodnych aportów czy pływania w jeziorze nasz pupil dowiedział się, jak istotną kwestią jest dobre przygotowania w postaci zakupu funkcjonalnych akcesoriów.

Komfort i bezpieczeństwo w trakcie wspólnej aktywności

Nasz poczciwy przyjaciel Max doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotnymi aspektami w trakcie wspólnej aktywności z psem są komfort i bezpieczeństwo - zarówno pupila, jak i jego właściciela. W trakcie testowania produktów starał się wybierać wyłącznie te, które spełniają oba kryteria. Dla miłośników wszelkich aktywności wodnych wybrał wykonane z wytrzymałych materiałów kamizelki wypornościowe stanowiące doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pupili, które nie czują się pewnie w wodzie oraz dla osób, które pragną zabrać swojego czworonoga na pokład statku czy łodzi. Dzięki ich wykorzystaniu każdy pies będzie mógł swobodnie bawić się w wodzie, natomiast jego właściciel będzie mógł być spokojny o jego bezpieczeństwo. Bieganie to jedna z najbardziej popularnych form aktywności podejmowanych z psem, dlatego Max starał się znaleźć skuteczne rozwiązania, które sprawią, że wspólny trening będzie przyjemny dla obu stron. Funkcjonalne i ergonomiczne pasy, wyposażone w specjalne kieszenie i uchwyty np. na telefon komórkowy, klucze czy butelkę wody, zostały opracowane w taki sposób, aby swoją wagą i kształtem nie utrudniać sprawnego joggingu. Max wie, jak istotną kwestią w tego typu akcesoriach jest odpowiednia smycz, dlatego zdecydował się na modele z amortyzatorem, które zapobiegają bolesnym szarpnięciom czworonoga. Z kolei odblaskowe elementy, podczas wieczornego treningu, zwiększają widoczność sportowego duetu na drodze i chodniku.

pixel