Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki i akcesoria dla fretki

Max wziął pod uwagę wszystkie potrzeby i cechy szczególne fretki, dzięki którym wybrał niezbędne dla niej akcesoria. Od wyposażenia klatek, poprzez transportery, aż do płynów pomagających utrzymać czystość i świeży zapach w mieszkaniu. Wszystko czego każda fretka i jej właściciel oraz inni domownicy mogą zapragnąć lub potrzebować, by zagwarantować spełnienie jej podstawowych potrzeb. Fretki nie tylko potrzebują specjalnie dobranego pokarmu, ale również odpowiednio dostosowanej klatki. Max zapewnił największy wybór potrzebnych akcesoriów dla fretek, które zapewnią wygodne życie zwierzaka, a właścicielowi zagwarantują spokój i poczucie, że zakupił swojemu pupilowi produkty najlepszej jakości, które są dla niego przeznaczone i w pełni bezpieczne.

Płyny i neutralizatory zapachów

Neutralizatory w spray’u w wielu różnych zapachach, skutecznie usuwają brzydkie zapachy, w tym również specyficzny zapach wydzielany przez fretki i są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Zawierają olejki eteryczne, które działają uspokajająco i relaksująco na zwierzęta. Płyny do usuwania przykrego zapachu moczu małych zwierząt domowych świetnie sprawdzają się zarówno przy użyciu na miękkich jak i twardych powierzchniach. Neutralizują one kwas moczowy, który jest głównym składnikiem moczu i powoduje jego nieprzyjemny zapach. Produkty te są biodegradowalne i całkowicie bezpieczne dla zwierząt.

Akcesoria do klatek

Jednymi z bardziej przydatnych akcesoriów do klatek dla fretki są ceramiczne lub wiszące miseczki na pokarm, które są specjalnie przystosowane do gryzoni takich jak fretki. Zapewniają podanie pożywienia w odpowiednich warunkach, które nie tylko są higieniczne, ale również wygodne dla zwierzęcia. Wiszące poidełka dla fretek dopasowane do każdej klatki, zapewniają utrzymanie higieny i zapobiegają zalaniu. Dzięki metalowej kulce zamontowanej w dozowniku fretka ma zawsze dostęp do świeżej wody bez możliwości wylania. Oprócz tego Max, który sam uwielbia zabawę, cały czas rozszerza ofertę o nowe akcesoria do klatki fretki, która jako aktywne zwierzę, lubi również bawić się, kiedy spędza czas w klatce. W momencie kiedy właściciel nie ma możliwości poświęcenia czasu swojemu pupilowi, należy zapewnić mu maksimum komfortu oraz rozrywki w klatce.

Transportery dla fretek

Fretka jest jednym z najbardziej ruchliwych zwierząt jakie Max zna. Ciężko jest ją właścicielowi utrzymać w rękach nawet przez chwilę, jeśli ona nie ma na to ochoty. Wyrywa się, wierci, zdarza się jej również drapać. Wizyta u weterynarza nie byłaby możliwa, gdyby nie specjalnie przystosowane dla gryzoni transportery. Są one absolutnie niezbędnym akcesorium dla fretki. Od kiedy fretka podróżuje w swoim transporterze jest dużo bardziej spokojna, chętnie obserwuje co się wokół niej dzieje i jest ciekawa nowego otoczenia. Dzięki nowemu transporterowi, kiedy fretka jest w poczekalni u weterynarza, żaden ciekawski kot nie może przetestować na niej swoich łowczych instynktów. Właściciel również jest bardzo zadowolony z dokonanego zakupu, ponieważ wcześniej nie zdawał sobie sprawy, jak przydatny będzie transporter dla fretki. Dzięki swojemu niezawodnemu instynktowi Max znów pomógł w poprawie życia właściciela i fretki. Jednak nie spoczywa na laurach i cały czas stara się poszerzać ofertę, testując najlepsze rozwiązania i poszerzając ofertę o kolejne przydatne akcesoria dla fretki.

pixel