Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla kotów z chorymi nerkami i wątrobą

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Mrau doskonale wie, jak ważne jest dbanie o zdrowie. Szczególny wpływ diety na stan zdrowia kota to bardzo dobrze znany mu temat. To, jak odżywiany jest zwierzak, zauważyć można również w kondycji futerka, a nawet w jego zachowaniu podczas codziennych czynności. Problemy z wątrobą lub nerkami pojawiają się najczęściej u starszych kotów. Dobranie odpowiedniej karmy dla kota seniora nie należy do łatwych zabiegów. W odpowiedzi na pytanie, jak karmić kota z chorą wątrobą lub nerkami, Mrau dokładnie przeanalizował i przygotował ofertę karm dla kotów z tymi schorzeniami.

Mokra czy sucha - jaka karma dla kota?

Mówi się, że chore zwierzaki muszą przejść na niezwykle restrykcyjną i nielubianą przez nich dietę. Nic podobnego! Szeroki asortyment dostępnych karm dla kotów pozwoli na znalezienie ulubionego rodzaju dla każdego czworonoga i zadowolenie kocich kubków smakowych. Od dziś, dbając o swojego chorego mruczka, nie musisz ograniczać możliwości wyboru jego ulubionego pokarmu. W naszej ofercie kierowanej dla kotów z chorobami nerek i wątroby znajdziesz zarówno szeroki wybór mokrych karm, jak i suchych karm, dzięki czemu bez problemu zadowolisz swojego czworonożnego przyjaciela. Zapobiegając monotonnej diecie możemy serwować zwierzęciu karmy z obu grup.

Mięsne dodatki w karmie dla kota z problemami z nerkami i wątrobą

Mrau doskonale wie, że dobry koci posiłek nie obędzie się bez idealnie dobranych mięsnych dodatków. Dlatego w ofercie karm proponuje przede wszystkim produkty z dużą zawartością mięsa. Puszka z kurczakiem? A może porcja z wołowiną? Nie zapomnijmy również o mokrej karmie dla kota z pysznym łososiem czy indykiem. Smaczne sosy i różnorodne kompozycje zadowolą nawet najbardziej wymagające kocie podniebienia i pozwolą Ci na troskliwą oraz kompleksową opiekę nad podopiecznym.

Kocia dieta a wartości odżywcze

Karmy dla kota chorego na nerki lub wątrobę cechują się przede wszystkim odpowiednim składem i wartościami odżywczymi. Powinny w pełni zaspokajać zapotrzebowanie na minerały zwierzęcia oraz zapewniać odpowiednio dostosowaną, minimalną ilość białka zwierzęcego o najwyższej jakości. W celu wspierania pracy nerek specjalny skład karmy wpływa na wspomaganie procesu oczyszczania krwi. Dzięki temu zmniejsza ona szkodliwe substancje i pomaga w usuwaniu końcowych produktów przemiany materii z krwiobiegu. Zwiększona ilość witaminy D3 powoduje usprawnienie procesów metabolicznych. Możemy zauważyć również, że część karm to propozycje karmy bezzbożowej dla kotów, która sprawdzi się w przypadku mruczków alergików. W ofercie proponujemy również nasiona zdrowej trawy dla kota. Stanowi ona lubianą przez zwierzęta przekąskę. Wpływa również na poprawę działania układu trawiennego i ułatwia pozbywanie się kul włosowych z żołądka.

Praktyczne opakowanie karm dla kotów z problemami z nerkami i wątrobą

Mrau nie lubi bałaganu wokół jedzenia, dlatego oprócz wartości odżywczych i smaku karmy, zwrócił również uwagę na praktyczne i funkcjonalne opakowanie pokarmu. Mokre karmy pakowane są w solidne puszki bądź bardzo użyteczne w podróży tacki. Sucha karma dla kotów znajduje się w workach o różnych rozmiarach od 0,5 kg do 10 kg.

pixel