Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wszystko dla myszy i szczura

Marka
Dla kogo
Przedział wagowy
Cena
-
 Pozostałe

Koty i myszy nie mogą żyć w zgodzie? Nic bardziej mylnego! Mrau podobnie jak Maks uwielbia swoich mniejszych, zaliczanych do gryzoni przyjaciół. Produkty dla myszy i szczurów dostępne w naszym sklepie to właśnie efekt takiej międzygatunkowej kooperacji. Max i Mrau wciąż starają się wyniuchać, jakie nowe produkty dla myszy i szczurów pojawiają się u naszych sprawdzonych dostawców. W tej kategorii znajduje się aktualnie wszystko, czego potrzebują te sympatyczne gryzonie – między innymi karma dla myszy i szczurów, przysmaki i witaminy, produkty służące pielęgnacji, klatki, podłoża, akcesoria i zabawki.

Produkty dla myszy i szczurów związane z odżywianiem

Na pierwszy ogień nasi czworonożni eksperci wzięli produkty dla myszy i szczurów związane z dietą. Oczywiście najważniejszą rolę odgrywa tu pełnowartościowa karma podstawowa. Gryzonie, a raczej ich opiekunowie mają w czym wybierać. Poszczególne żywieniowe produkty dla myszy i szczurów różnią się między innymi składem i wielkością opakowania. Max i Mrau uwielbiają przekąsić coś pysznego między podstawowymi posiłkami, dlatego tej przyjemności nie mogą odmówić również swoim mniejszym przyjaciołom. W naszej ofercie znajduje się więc szeroki wybór przysmaków dla myszy i szczurów. Należą do nich produkty oparte na warzywach, owocach, a nawet ziołach. Szczury i mysz znajdą tu również przepyszne smakersy i koktajle. Naprawdę jest z czego wybierać. W diecie gryzonia nie może ponadto zabraknąć witamin, które zadbają między innymi o jego lśniące futerko. Dostępne tu produkty dla myszy i szczurów zawierają również dużo składników mineralnych, takich jak wapń i fosfor, będące ważnym budulcem ciała małych stworzonek.

Pielęgnacja szczurów i myszy

Gryzonie wymagają niekiedy dodatkowej pielęgnacji, dlatego w tej kategorii umieściliśmy również produkty dla myszy i szczurów, które temu służą. Przede wszystkim dotyczy ona futerka naszych podopiecznych. Max i Mrau uwielbiają być czesani, dostrzegając także walory higieniczne tej czynności. Dobrze więc wiedzieli, że szczury i myszy potrzebują specjalnych furminatorów. Inne produkty dla myszy i szczurów zapewniają natomiast neutralizację zapachu, jaki niekiedy wydobywa się z klatki, a którego ludzie nie muszą uwielbiać, mimo sympatii do małego ssaka.

Klatki dla myszy i szczurów

Kategoria produkty dla myszy i szczurów zawiera także klatki, w których spędzają one większość życia. Max i Mrau wybrali te najbardziej ich zdaniem komfortowe i w pełni wyposażone, między innymi w kołowrotki, domki, poidełka i miseczki. Taka klatka zostanie z pewnością pokochana przez gryzonia, jednak nie wolno zapominać, że potrzebuje on również rekreacji poza klatką.

Podłoża do klatek

Max i Mrau uwielbiają odpoczywać na wygodnym legowisku, dlatego w tej kwestii zadbali także o mniejszych kolegów. Podłoża i żwirki dla myszy i szczurów zapewniające im komfort. W naszej ofercie można znaleźć między innymi naturalną ściółkę, prasowane trociny z różnych krzewów i drzew, jak również żwirek drewniany, z którego niekiedy korzysta osobiście Mrau i może poświadczyć o jego walorach.

Zabawki i akcesoria – przydatne produkty dla myszy i szczurów

Max zadbał natomiast o doskonałe zabawki dla gryzoni, czyli przede wszystkim kołowrotki, dzięki którym mogą one wewnątrz klatki zadbać o swoją kondycję fizyczną, oddając się treningom sprinterskim i długodystansowym. Inne przydatne produkty dla myszy i szczurów to akcesoria, takie jak domki do klatek, miseczki i poidełka czy neutralizatory zapachów. 
pixel