Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki i kolby dla myszy i szczura

Marka
Przedział wagowy

Chcąc wybrać najlepsze przysmaki dla myszy i szczurów, zapytaliśmy o zdanie naszego specjalistę i wybitnego znawcę zwierzęcych przysmaków - Mrau. Szybko uświadomił nam, jak ważne jest dostarczanie dodatkowych przekąsek, które stanowią uzupełnienie codziennej diety każdego zwierzęcia. Dlatego opracowaliśmy wspólnie zestaw bardzo pożywnych posiłków, które będą chętnie spożywane przez małe futrzaki i sprawią im z pewnością niesłychaną radość. Przynajmniej tak przekonuje Mrau, a my nie mamy żadnych powodów, aby mu nie wierzyć!

Jak wybrać właściwy przysmak dla myszy i szczurów?

W szerokiej ofercie sklepu Max & Mrau można znaleźć różne typy przekąsek, dostosowanych specjalnie po to, aby zadowolić podniebienia naszych mniejszych przyjaciół. Wielość składników sprawia, że wybór zależy tylko od wyobraźni! Dostępne przysmaki dla myszy i szczurów obejmują mieszanki z buraków, brokułów, jabłek, owoców lasu oraz wielu innych znanych roślin. Do tego należy dodać musli i miodowe smakołyki, a także przekąski serowe oraz siano. A to jeszcze nie wszystko. Dbając o prawidłowy rozwój zębów i kości gryzoni, wybraliśmy też kostki wapienne warzywne i ziołowe oraz smakersy w postaci kolb do obgryzania. Dzięki takiemu zestawowi smakołyków najwyższej jakości, bez trudu da się zapewnić właściwy rozwój swojemu pupilowi. A trzeba dodać, że wszystkie przedstawione produkty pochodzą od najlepszych marek na rynku oraz zostały osobiście przetestowane przez Mraua, który w stosunku do jedzenia bywa bardzo wybredny.

Warto wzbogacić podstawową dietę myszy i szczurów

Oprócz podstawowego pożywienia, warto zapewnić podopiecznemu dodatkowe składniki odżywcze i witaminy, które wzmocnią jego organizm oraz sprawią, że będzie cieszył się zdrowym, lśniącym futerkiem i dobrym samopoczuciem. Wszystkie przedstawione tu przysmaki dla myszy i szczurów zapewnią kompleksowe odżywienie dla gryzoni. Ich skład został stworzony w oparciu o potrzeby konkretnych gatunków, dzięki czemu można mieć pewność, że sprawdzą się idealnie i sprawią radość naszym pupilom. A na tym powinno każdemu zależeć najbardziej. W końcu nie tylko człowiek powinien dbać o obecność wszystkich witamin i uzupełniać ich braki. Zwierzęta mogą odczuwać niedobory pewnych składników, co wpłynie na ich funkcjonowanie. Zadbajmy więc o nie w prawidłowy sposób.

Nie samymi wartościami odżywczymi żyje mysz i szczur

Mrau kazał dodać, że wybrane przysmaki dla myszy i szczurów to nie tylko witaminy, które wspomagają zwierzęcy organizm. Żeby przejść przez etap selekcji, pokarm musiał również wykazać się znakomitymi walorami smakowymi. Co prawda nasz ekspert nadal woli swoje rybne puszki, jednak można mieć pewność, że jego wybór będzie właściwy dla gryzoni. Wydawałoby się, że kot i mysz to połączenie niewykonalne, ale Mrau podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Współpraca i dobro każdego zwierzęcia jest najważniejsze, dlatego wybrane produkty są wysokiej jakości. Każdy, nawet najmniejszy członek społeczności, ma prawo do szczęścia i dobrego posiłku!

pixel