Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pochłaniacze zapachów do kuwety

Marka
Wielkość opakowania
Cena
-
Rasa

Czystość i piękny zapach w mieszkaniu to dla wielu osób bardzo ważna kwestia, dlatego stosują różnego rodzaju zabiegi mające zagwarantować nieskazitelny stan ich czterech kątów. Niestety to zadanie jest nieco utrudnione w sytuacji, gdy posiada się kota. Pojawia się nieprzyjemny zapach, który z czasem staje się coraz bardziej intensywny. Mrau jako kot, który lubi porządek i czystość, poleca stosowanie pochłaniaczy do zapachów, które w znacznym stopniu zneutralizują nieprzyjemną woń. Zastosowanie takiego rozwiązania poprawi nie tylko zapach panujący wokół kuwety, ale też sprawi, że kot będzie chętnie z niej korzystał, ponieważ jak wiadomo, koty są z natury czyściochami. Pochłaniacze do zapachów, jak mawia Mrau, to akcesoria niezbędne w każdym mieszkaniu z kotem.

Czystość w domu z kotem - pochłaniacze zapachów do kuwety

Koty to zwierzęta, które cechują się tym, że lubią czystość. Szczególnie dotyczy to jednego z najważniejszych miejsc codziennego użytku, czyli kociej toalety. Wpływ na to, w jakim stanie znajduje się kuweta kota ma nie tylko to, jakiego rodzaju żwirek się w niej znajduje, ale również to, jaki zapach panuje w jej pobliżu. Jak wiadomo, brzydki zapach odrzuca, a więc to, czy kot będzie załatwiał swoje potrzeby w kuwecie w głównym stopniu zależy właśnie od tego. Mrau wie jednak, co zrobić, aby poprawić sytuację. Poleca stosowanie pochłaniaczy do zapachów, których zadaniem jest niwelowanie przykrej woni. Oprócz tego spełniają one jedną dodatkową funkcję, która również jest bardzo ważna w codziennym dbaniu o porządek w kociej toalecie. Pochłaniacze do zapachów sprawiają, że bryłki żwirku przytwierdzają się do dna kuwety, co ułatwia zachowanie w niej czystości. Dodatkową zaletą stosowania tych produktów jest to, że powstrzymują one rozwijanie się bakterii, co jest bardzo istotne, jeżeli chcemy, aby nasz kot nie miał problemów związanych ze zdrowiem.

Rodzaje pochłaniaczy zapachów do kuwet

Pochłaniacze do zapachów to akcesoria niezbędne w każdym mieszkaniu, w którym mieszka również kot. Obecność kuwety w łazience powoduje, że może utrzymywać się w niej nieprzyjemny zapach, który skutecznie odstrasza zarówno ludzi, jak i użytkownika kociej toalety. Istnieje kilka rodzajów tych produktów. Zadaniem każdego z nich jest neutralizacja brzydkich zapachów i powstrzymywanie rozwoju bakterii. Pochłaniacze do zapachów poprawiają wydajność żwirku dla kota, dzięki czemu nie trzeba tak często go wymieniać. Wielu właścicieli kotów może się zastanawiać, czy stosowanie takich produktów jest bezpieczne dla ich ukochanych zwierzaków i nie zagraża ich zdrowiu. Mrau uspokaja - sam stosuje pochłaniacze do zapachów i jest bardzo zadowolony z ich działania, a przy tym czuje się bardzo dobrze mogąc korzystać z czystej toalety. Między pochłaniaczami istnieje parę różnic, które postanowił przybliżyć Mrau - specjalista od kuwet i miłośnik porządku oraz czystości. Pierwszy rodzaj to pochłaniacz w proszku, którym posypuje się żwirek. Swoim działaniem zapobiega on przyklejaniu się żwirku do kuwety i ułatwia usunięcie zanieczyszczeń znajdujących się poza nią. Kolejnym rodzajem jest pochłaniacz zapachów w sprayu, który różni się jedynie formą dozowania produktu.

pixel