Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trixie

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Firma Trixie. To co najlepsze dla zwierząt

Założyciele firmy Trixie to pasjonaci i obserwatorzy świata zwierzęcego, którzy swoim zaangażowaniem zarażają zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników. Wraz z powiększaniem doświadczenia i poszerzania wiedzy w zakresie opieki nad zwierzętami, firma i proponowane przez nią produkty nieustannie ewoluują. Duża część produktów jest testowana i opracowywana przez zatrudnionych na stałe, wewnętrznych ekspertów. Jakość i wysokie standardy usług są nadrzędnym priorytetem Trixie, co sprawia, że do podopiecznych docierają produkty w pełni im przyjazne i bezpieczne.

Niekwestionowany lider w branży zwierzęcej

Główna siedziba firmy mieści się w Tarp i na samymi niemieckim rynku zaopatruje regularnie 5000 lojalnych klientów w około 6500 tysiąca produktów dla ssaków, ptaków, gadów, płazów i ryb. Firma prowadzi dokładne szkolenia swoich pracowników i przedstawicieli w 7 rodzajach określonych specjalizacji. Obecnie w siedzibie firmy zatrudnionych jest ponad 370 pracowników, a na samym terenie Austrii i Niemiec działa 52 handlowców oraz 3 merchandiserów. Szeroka gama asortymentu Trixie doceniona została w ponad 80 krajach na świecie.

Bogaty asortyment praktycznych akcesoriów i artykułów spożywczych dla czworonogów

Max przetestował mnóstwo dodatków uprzęży i wie, co jest dla niego dobre. Zimą z dostojną aprobatą pozwala założyć sobie buty ochronne na przednie łapy, a szelki Trixie nosi z nieukrywaną dumą. Jako szczeniak zwiedzał świat z wiklinowego koszyka przy rowerze i zjadł niesamowitą ilość mlecznych oraz czekoladowych dropsów. Latem uwielbia ucinać sobie drzemki w legowisku z chłodzącym wkładem. Firma oferuje bogaty wachlarz artykułów higienicznych dla psów i kotów, między innymi past do zębów o smakach różnych mięs oraz produktów do pielęgnacji zewnętrznej pupili. W zbiorze produktów znaleźć można różnego rodzaju zabawki edukacyjne i akcesoria do wybranych poziomów aktywności. Bogaty asortyment pozwala na zaspokajanie potrzeb zwierząt i ich właścicieli w niemal każdej dziedzinie związanej z opieką nad pupilem.

Certyfikowany asortyment dla podopiecznych w terrariach

Z linii produkcyjnych firmy schodzi mnóstwo szczegółowo przetestowanych produktów dla ptaków, gryzoni, gadów, królików i fretek. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju podkłady do terrariów wilgotnych i suchych, dostosowanych do potrzeb pupila. Na podstawie obserwacji zachowań małych gryzoni, eksperci z Trixie projektują również przyjazne gryzoniom domki drewniane. Składniki karm są skomponowane odpowiednio do potrzeb określonych gatunków stworzeń, podobnie jak wszelkiego rodzaju gryzaki i smakersy.

pixel