Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Artykuły dla świnek morskich

Marka
Przedział wagowy
Cena
-
 Świnka morska

Gdy Max po raz pierwszy usłyszał o śwince morskiej sądził, że będzie to zwierzątko wodne i zaczął zagłębiać się mocniej w zagadnienia związane z akwarystyką. Pojawienie się w domu nowego przyjaciela szybko wyprowadziło go z błędu. Max błyskawicznie zrozumiał jego wszystkie potrzeby i wspólnie przetestowali dostępny na rynku asortyment. Dzięki temu, dziś możemy zaoferować w naszym sklepie wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości produkty dla świnki morskiej, podzielone na kilka podkategorii tematycznych.

Produkty dla świnki morskiej związane z żywieniem

Jak w przypadku praktycznie każdego zwierzątka, najważniejsze produkty dla świnki morskiej związane są z jej dietą. Podstawę codziennego wyżywienia stanowi oczywiście karma dla świnki morskiej. Ta zaś jest u nas dostępna zarówno w wersji pełnoporcjowej, jak i uzupełniającej. Dla małych futrzastych przyjaciół, którzy lubią testować różne produkty oferujemy małe opakowania. Gdy świnka znajdzie już swój ulubiony smak, w sklepie Max & Mrau możliwy jest zakup wielokilogramowych opakowań, co jest korzystne z ekonomicznego punktu widzenia. Szczególnie, gdy świnka ma duży apetyt, co nie stanowi zresztą wyjątkowej sytuacji. Żywieniowe produkty to również smaczne przekąski dla świnki morskiej urozmaicające dietę, a także witaminy wspierające organizm pupila.

Produkty dla świnki morskiej służące pielęgnacji

Osobną podkategorię w naszym sklepie stanowią produkty dla świnki morskiej przeznaczone do pielęgnacji. Ta jest bardzo ważna, szczególnie jeśli chodzi o futerko. Długowłose rasy świnek wymagają od czasu do czasu strzyżenia, dlatego warto zaopatrzyć się w specjalne nożyczki. Do pielęgnacji futerka oferujemy również szampony proteinowe, a gdy świnka się zrani, z pomocą przyjdzie balsam do skóry. Specjalny żel pomoże zatroszczyć się o oczy naszego pupila. Produkty dla świnki morskiej przynoszą również korzyści ludziom mieszkającym z nią pod jednym dachem. Tak jest z pewnością w przypadku neutralizatora zapachu.

Klatki i podłoża dla świnki morskiej

Ważne produkty dla świnki morskiej wiążą się z jej lokum. Jeśli chodzi o klatkę, świnki morskie mają bardzo podobne wymagania do królików. Zwierzątko potrzebuje nieco przestrzeni do swobodnego poruszania się, poidełka, miseczki, a przydatny bywa również domek. W naszej ofercie można znaleźć zarówno gotowe zestawy zawierające wszystkie niezbędne akcesoria, jak i same klatki, do których można samodzielnie, wedle uznania i preferencji świnki morskiej, skompletować niezbędne akcesoria. Jeśli chodzi o podłoże dla świnki morskiej, to najlepiej czuje się ona w trzcinkach, które w naszym sklepie można nabyć w kilku wariantach.

Pozostałe produkty dla świnki morskiej, czyli przydatne akcesoria

Jakie jeszcze produkty dla świnki morskiej przygotował Max ze swoim mniejszym przyjacielem? Po wielu testach wyselekcjonowaliśmy między innymi domki stanowiące miejsce odpoczynku dla gryzonia. W tej kategorii znaleźć można także poidełka o różnej pojemności, których wybór zależy między innymi od tego, jak dużo wody świnka morska wypija w ciągu doby. Warto pamiętać, by była ona świeża. 
pixel