Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

szklane terrarium

Max wraz z Mrau postanowili w osobnym dziale podzielić się swoją wiedzą na temat właściwej hodowli ich przyjaciół z rodziny gadów i płazów. Obydwoje zgadzają się co do tego, że to bardzo fascynujące zwierzęta, które wymagają tyle samo uwagi, co psy i koty. Max, jako miłośnik pogoni za piłką oraz wylegiwania się w swoim legowisku, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że również gady potrzebują odpowiednio dużo przestrzeni do swojego codziennego funkcjonowania. Dlatego razem z Mrau, który w kwestii leżakowania również nie próżnuje, postanowili zebrać najlepsze szklane terraria dla gadów, które będą dla nich nie tylko komfortowe, ale i całkowicie bezpieczne. Max i Mrau w przeciwieństwie do przysłowiowego psa i kota, zgodnie wybrali wysokiej jakości terraria ze szkła, które sprawdzą się doskonale w hodowli ich zaprzyjaźnionych jaszczurek i wężów.

Rozmiar szklanego terrarium dla gadów

Pojawienie się nowego pupila w postaci gada czy płaza wymaga odpowiedniego przygotowania ze strony właściciela. Max i Mrau, zanim przystąpili do swojej starannej selekcji produktów, postanowili zgłębić potrzebną wiedzę na temat tych grup zwierząt. Każdy gatunek potrzebuje przeprowadzania innego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych, indywidualnego sposobu odżywiania, ale przede wszystkim swojej prywatnej przestrzeni. Dlatego hodowla gadów i płazów odbywać się powinna w specjalnych terrariach, których zadaniem jest stworzenie warunków przypominających naturalne środowisko dla poszczególnego gatunku. To zdaniem Maxa i Mrau klucz do prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia każdego zwierzaka. Ich zdaniem każdy potencjalny właściciel powinien wyposażyć się w szklane terrarium dla gadów, które powinno odznaczać się odpowiednim rozmiarem. W kategorii umieścili różne modele produktów w szerokim wachlarzu rozmiarów, dzięki czemu miłośnicy zarówno małych, jak i większych gadów znajdą odpowiednie rozwiązanie.

Szklane terrarium dla gadów - na co zwrócić uwagę?

Max i Mrau w swojej kategorii postanowili zebrać wyłącznie terraria wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą umożliwiały wysoki komfort oraz bezpieczeństwo dla gadów. Odznaczają się one niezwykłą solidnością i odpornością na działanie różnych czynników np. wody. Bardzo ważnym aspektem, na które obydwoje zwrócili uwagę były drzwiczki, które zapewniają właścicielom szybki dostęp w celu karmienia i konserwacji. Innym bardzo istotnym elementem jest solidny zamek i dodatkowe zabezpieczenia, które mają zapobiegać przed niespodziewaną ucieczką gada. Terrarium ze szkła powinno również posiadać odpowiednią wentylację, która umożliwiać będzie jednocześnie przenikanie promieni ze światła UVB. W swojej selekcji postanowili również wybrać modele z tłem, które są nie tylko bardzo łatwe do wycięcia, ale odznaczają się również niesamowitym wyglądem, który może znacznie upiększyć naturalne terrarium. Max i Mrau mają świadomość, że szklane terraria wymagają połączenia z różnymi przewodami, dlatego zaproponowali modele z wycięciami na przeprowadzenie potrzebnych kabli.

pixel