Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Produkty dla fretki

Marka
Przedział wagowy
Cena
-
 Fretka

Fretka to jeden z ulubionych kompanów Maxa i Mrau. Jednak to ruchliwe zwierzątko nie daje im najmniejszych szans w trakcie radosnej zabawy w berka. Zdolności myśliwskie Mrau i żywiołowość Maxa na niewiele zdają się w tej kwestii. Jak dogonić fretkę? Fortelem! Sprawić, by zatrzymała się chociaż na chwilę, ofiarowując jej najwyższej jakości produkty dla fretki z pełnowartościową karmą, pysznymi przysmakami na czele. Poza tym oferujemy jeszcze wszystko, czego opiekunowie fretki potrzebują do pielęgnacji swojego pupila, wygodne żwirki i podłoża, a także pozostałe produkty dla fretki w postaci użytecznych akcesoriów.

Produkty dla fretki związane z dietą

Mrau i Max długo próbowali namówić swojego przyjaciela fretkę na porzucenie weganizmu i przejście na dietę bogatą w mięso. Z czasem pogodzili się jednak z faktem, że ich kompan ma po prostu inne potrzeby żywieniowe, a skoro nadal ma siłę do wspólnych gonitw, niech już tak zostanie. W efekcie z pomocą naszych ekspertów umieściliśmy w naszym sklepie doskonałej jakości produkty dla fretki służące odżywianiu. Co zatem jada fretka? Te zwierzątka nie należą do wybrednych i mogą się zadowolić uniwersalną karmą dla gryzoni i królików. W naszej ofercie posiadamy jednak także granulaty warzywne w kompozycjach stworzonych wyłącznie pod kątem potrzeb fretki. Karmy są dostępne w opakowaniach różnej wielkości. Opiekunów więcej niż jednej fretki z pewnością zadowoli paczka dwudziestokilogramowa. Dieta tego sympatycznego zwierzątka nie powinna być monotonna, dlatego Max i Mrau zadbali o ogromną ilość ciekawych przysmaków, które przypadną do gustu fretkom. Należą do nich między innymi płatki warzywne, smakersy, specjalne dropsy czy kora brzozy. Ważne produkty dla fretki związane z dietą to także suplementy diety w postaci karmy lub płynu, zawierające wiele cennych witamin i minerałów.

Produkty dla fretki służące do pielęgnacji

W odróżnieniu od Maxa, który uwielbia kąpiele, również w przydrożnych kałużach, fretki nie przepadają za wodą. Wycieranie i suszenie futerka powinno jednak wynagrodzić podopiecznemu tę przykrą konieczność. Jakie produkty dla fretki będą przydatne w pielęgnacji? Proteinowy szampon to dobre rozwiązanie dla delikatnej skóry tych zwierzątek i miękkiego futerka. Czesanie powinno się natomiast odbywać przy pomocy specjalnego furminatora przeznaczonego dla małych zwierząt. Dzięki temu nie zaistnieje groźba wyrywania lub bolesnego pociągania za futerko.

Podłoża i żwirki dla fretki

Produkty dla fretki służą także komfortowi naszych podopiecznych. Należą do nich między innymi podłoża, które zadbają o wygodę w klatce będącej domem zwierzątka. Mrau rekomenduje zastosowanie drewnianego żwirku, z którego korzysta we własnej kuwecie. Nie wiadomo jednak, czy przypadnie on do gustu wszystkim fretkom, dlatego w alternatywie pozostają jeszcze dostępne w naszym sklepie trociny oraz naturalna ściółka.

Pozostałe produkty dla fretki, czyli przydatne akcesoria

Pozostałe produkty dla fretki to akcesoria przydatne niemal wszystkim małym ssakom. Należą do nich miseczki oraz poidełka. Podróże na wizyty u weterynarza mogą odbywać się natomiast przy pomocy transportera dla gryzoni. Ludzie mieszkający z fretką pod jednym dachem stosują niekiedy neutralizatory zapachu, ponieważ preferencje zapachowe fretki i człowieka nieco się różnią.
pixel