Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstraszacze kotów, preparaty odstraszające

Marka
Wielkość opakowania

W każdym kocim domu znajdują się miejsca zakazane dla czworonoga. Niestety czasami ciężko jest nauczyć kota, gdzie wolno wchodzić, a gdzie nie. Wtedy z pomocą przychodzą odstraszacze dla kotów, które z łatwością zniechęcą kociaka do wycieczek na zakazane tereny.

Odstraszacze dla kotów w sprayu

Odstraszacz dla kotów w sprayu umożliwia łatwą aplikację preparatu, a przyjemny owocowy zapach nie będzie przeszkadzał pozostałym domownikom. Substancja dobrze utrzymuje się również w ogrodach i na klatkach schodowych, dzięki czemu jest niezwykle praktyczna.

Formuła zniechęci kota do oddawania moczu na ozdobne kwiaty i przedmioty w domu. Wiele zwierząt czuje potrzebę znaczenia terenu. Dzięki płynom odstraszającym, kot szybko oduczy się tego zwyczaju. Aby utrwalić nowy zwyczaj, należy powtarzać procedurę przez 12 dni.

Odstraszacze dla kotów - granulki

Odstraszacze dla kotów w granulacie to doskonałe rozwiązanie do ogrodów i kwiatów doniczkowych. Nieprzyjemny zapach skutecznie odstrasza czworonogi. Granulki to trwalsza i bardziej odporna na deszcz forma aplikacji, dlatego szczególnie polecamy stosowanie jej na zewnątrz.

Odstraszacze dla kotów - czy to działa?

Repelenty odstraszające zdecydowanie zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a opakowania wystarczą na długi okres. Preparaty skutecznie odstraszą również obce koty z ogrodów i działek, dzięki czemu właściciele uwolnią się od przykrego obowiązku sprzątania odchodów.
Aby zwiększyć skuteczność formuły, warto delikatnie przemyć przedmiot, na który zostanie naniesiony preparat. Dzięki temu zapach będzie się utrzymywał przez dłuższy czas.
Odstraszacze równie skutecznie działają na psy, z czego Mrau jest wyjątkowo zadowolony. Mieszkając w domu z psem i kotem nie trzeba się przejmować kupnem dwóch osobnych substancji, a skuteczność tej metody znacznie ułatwi życie wszystkich domowników.

Odstraszacze dla kotów - opakowanie

Kupując odstraszacz dla kotów warto przygotować miejsce jego przechowywania. Najlepsze będą szuflady i półki chroniące przed światłem słonecznym. Ważne jest również zabezpieczenie preparatów przed dziećmi i zwierzętami. Jeśli w domu jest małe dziecko, odradzamy aplikowanie odstraszacza na powierzchnie, których może ono dotknąć. Aby ułatwić bezpieczne użytkowanie, wszystkie preparaty z Max & Mrau zostały opakowane w ergonomiczne i szczelne butelki oraz pudełka. Po zastosowaniu substancji polecamy również umycie rąk, aby produkt nie dostał się do oczu bądź ust.
W celu zapewnienia komfortu zwierzakowi należy zapewnić mu wywietrzoną przestrzeń wolną od odstraszających zapachów. Koty mają niezwykle wrażliwy nos, dlatego nawet niewielka dawka skutecznie zapobiegnie ich niepożądanym zachowaniom.


Ciężko prosić Mrau o polecenie tego typu produktu miłośnikom czworonogów, my jednak, mimo jego protestów, rekomendujemy odstraszacze dla kotów, które zachwycają nas swoją skutecznością i łatwością aplikacji, na przykład marki Dermapharm, jak dr Seidel Repelex Plus płyn odstraszający psy i koty . Mrau szybko oduczył się wchodzenia tam gdzie nie trzeba, a my z ulgą rozwiązaliśmy nasz mały problem.

pixel