Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dermapharm

Wielkość opakowania

Bezpieczny spacer po lesie

Max uwielbia długie wędrówki po lesie. W czasie letnich przechadzek potrafi zagłębić się w największe chaszcze i eksplorować świat przyrody. To naprawdę ciekawski psiak. Niestety, po każdej takiej wyprawie czeka go przynajmniej pół godziny dokładnego przeglądu. Centymetr po centymetrze należy sprawdzać, czy gdzieś pomiędzy włosami nie widać kleszczy. Małe, lecz wyjątkowo niebezpieczne istoty potrafią narobić wiele szkód. Max ma często na sobie nawet kilka tych przebiegłych stworzeń, a nie przepada za ich wyciąganiem ze skóry. Preparaty Dermapharm pozwalają w pełni cieszyć się ze spaceru. Wystarczy założyć specjalną obrożę, a już żaden kleszcz się Maxa nie ima.

Czysty i schludny zwierzak

Max jest psim urwisem. Gdy dać mu trochę wolności, od razu rzuca się w największe kałuże i błota. Nie można mu tego odmówić, bo trzeba przyznać, że jest wtedy niezwykle uroczy. Powrót do domu musi jednak zakończyć się kąpielą. Środki pielęgnacyjne Dermapharm pozwalają wyczyścić naszego przyjaciela. Szampon z odżywką chroni jego skórę przed utratą wilgotności. Firma od ponad ćwierćwiecza zajmuje się dostarczaniem preparatów, które dbają o okrywę włosową i skórę czworonogów. W asortymencie znajdują się produkty dostosowane do rasy, wielkości psa i jego wieku. Część środków nie tylko eliminuje przykre zapachy, ale także ma właściwości odżywiające. Szampon przeznaczony jest również dla kotów lub fretek.

Zdrowa kąpiel i przekąska

Wzbogacenie szamponów chlorheksydyną wspomaga leczenie pupili w przypadku pojawienia się stanów zapalnych skóry. Ich źródłem może być zakażenie bakteryjne, grzybicze lub spowodowane nadwrażliwością. Wówczas należy postawić wyłącznie na sprawdzone środki. Do takich należą artykuły dystrybuowane przez Dermapharm. Lekarze weterynarii, chemicy i kosmetolodzy łączą siły, by dostarczać skuteczne i bezpieczne środki. Oprócz higieny, warto zadbać o odpowiednią dietę. Smakołyki od tej firmy są hipoalergiczne, a dodatek Omega 3 wspomaga pracę układu nerwowego. Do pokarmu dla kotów dodawane są hydrolizaty białka. Dzięki temu futrzani przyjaciele otrzymują pełnowartościowy posiłek.

Spokojne nerwy czworonogów

Każdy właściciel psa wie, jakim stresem dla pupila jest ostatni dzień roku. Pomimo wzrostu społecznej świadomości, huk petard nadal wpędza zwierzęta w przerażenie. Stają się niespokojne, długo wyją i starają się schronić w zacisznym miejscu. To naprawdę przykry widok, gdy Max jest zdezorientowany. Podobnie było, kiedy po raz pierwszy pojawił się w domu. Długo trwało, zanim zdążył się zaadaptować. W obu przypadkach pomocą służy firma Dermapharm. W ofercie posiada preparaty uspokajające, które są tworzone na bazie naturalnych składników: dziurawca i tauryny. Produkt nie uzależnia, zaś hamuje uczucie stresu. Z kolei adaptacyjna obroża pomaga odnaleźć się w nowych warunkach poprzez stymulowanie procesu behawioralnego.

pixel