Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zolux

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Zolux - produkty dla zwierząt

Szeroki asortyment artykułów dla zwierząt od francuskiego producenta Zolux znalazł miejsce również w świecie naszych bohaterów. Max i Mrau postanowili przetestować przeróżne produkty Zolux, zapraszając przy tym do degustacji oraz zabawy innych przyjaciół. Skorzystali wszyscy, ponieważ firma oferuje szeroką gamę karm, akcesoriów, zabawek, a także artykułów do utrzymywania czystości dla psów, kotów, rybek, królików, chomików, szczurów, myszy, gadów, płazów czy ptaków domowych. Oferta obejmuje również specjalny pokarm dla dzikich ptaków - i one, choć nie chciały wziąć oficjalnego udziału w testach, wyczyściły karmnik do ostatniego ziarenka!

Oferta dla domowych pupili

Max z kolegami postanowił rozpocząć testy od karm i przysmaków. Jednogłośnie stwierdzili, że pożywienie od Zolux jest smaczne, zdrowe, a także nie zawiera sztucznych barwników czy aromatów. Właśnie dzięki temu świetnie smakuje i wpływa na zdrowie czworonożnych przyjaciół. Mrau, oprócz skosztowania pysznej, specjalnej karmy dla kotów, zainteresował się również ciekawymi drapakami - nie były to standardowe rurki, ale także nietypowe konstrukcje i całe tory przeszkód, na których nasz bohater spędził cały dzień: bawiąc się, skacząc, drapiąc, ocierając się, leżąc i oczywiście, śpiąc. Do futrzanych przyjaciół zaliczają się także chomiki, które szczególnie cieszyły się z cichych kołowrotków - mogły swobodnie biegać cały dzień i noc, nie przeszkadzając przy tym innym zwierzakom!

Akcesoria Zolux dla psów i kotów

W ofercie Max & Mrau znajdują się także różnego rodzaju akcesoria Zolux obejmujące między innymi smycze, ubranka, grzebienie i szczotki dla psów oraz kotów, a także miski i inne, najpotrzebniejsze artykuły. Mrau musiał poddać się zabiegowi obcinania pazurków, którego szczerze nie lubi, ale z wykorzystaniem akcesoriów od Zolux okazało się, że wcale nie było tak źle. Max ucieszył się natomiast z ciekawego, nieprzemakalnego płaszczyka. Dzięki dostępności ubranek w wielu kolorach Max i jego koledzy wyglądali z dala jak małe, kolorowe punkciki - ale nie przejmując się opiniami innych, cieszyli się, że mogą bawić się na dworze nawet podczas deszczu.

Zolux - produkty dla ptactwa

Max i Mrau nie zapominają o swoich latających przyjaciołach - w ofercie sklepu nie mogło zabraknąć zatem różnego rodzaju akcesoriów dla ptactwa. Zolux proponuje plastikowe oraz drewniane karmniki, a także nowoczesne podajniki do pożywienia, dzięki czemu ziarenka nie rozsypują się i można je w prosty sposób wyciągnąć z pudełka. To nie tylko standardowe karmniki, ale również takie, na które składają się na przykład 3 pojemniki: zarówno na ziarno, jak i kule tłuszczowe. Można zamontować je na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Szeroki asortyment tego francuskiego producenta sprawia, że właściciel zarówno psów, kotów, gryzoni, jak i płazów, gadów czy rybek oraz ptaków, na pewno znajdzie w sklepie internetowym Max & Mrau produkty potrzebne dla swoich zwierząt.

pixel