Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Vitapol

Wielkość opakowania
Cena
-

Lata doświadczeń i pasji

Na początku zaczęło się od małego przedsiębiorstwa, które z biegiem czasu przekształciło się w rozpoznawalną markę. Od zawsze firma Vitapol przywiązywała wagę do tego, aby produkty były wytwarzane jedynie ze składników najwyższej jakości. Między innymi to przyczyniło się do pozyskania wiernego grona klientów, które z biegiem czasu zaczęło się rozrastać. Rozpoczęto produkcję na większą skalę i skierowano ją do różnych zwierząt, dzięki czemu firma mogła jeszcze bardziej wspierać właścicieli w codziennej opiece nad domowymi ulubieńcami. Co roku wprowadzano na rynek nowe linie produkcyjne, które od razu zyskiwały uznanie hodowców. Osiągnięty sukces w sześćdziesięciu państwach na całym świecie był możliwy dzięki pracy wielu miłośników zwierząt, połączeniu ich wspólnej pasji i wieloletniego doświadczenia. Równie ważni w procesie tworzenia nowych produktów okazali się klienci, którzy dzielą się spostrzeżeniami dotyczącymi potrzeb i zachowań swoich pupili. Firma Vitapol oferuje m.in. różnorodne karmy dla kotów, gryzoni, ptaków oraz gadów, a także akcesoria przydatne w kompleksowej opiece nad tymi zwierzętami.

Chomiki i małe ssaki

Gdybyśmy mieli wybrać następnego kompana dla Maxa i Mraua, pewnie byłby to chomik. Firma Vitapol w swojej ofercie posiada wiele produktów przeznaczonych dla małych ssaków. Kompleksową opiekę pomogłaby zapewnić karma pełnoporcjowa dla chomika, której różnorodne składniki odżywcze i witaminy są wysoko przyswajalne. Takie pożywienie zapewni odpowiednio zbilansowaną dietę, a dzięki właściwemu kształtu i twardości pokarmu opiekun nie musi się martwić o stan siekaczy pupila. Karma Vitapol to mieszanka zdrowych granulatów z witaminami, zbóż, nasion oraz warzyw, które na pewno doceni domowy zwierzak. Dodatkowo warto zaopatrzyć swojego pupila w kostkę wapienną dla gryzoni, która uzupełni jego codzienną dietę, zapewniając optymalne warunki do rozwoju. Dzięki niej uda się zapobiec krzywicy oraz dostarczyć ważnych minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W asortymencie tej firmy z pewnością znajdą coś dla swoich zwierząt także właściciele królików, szynszyli, mysz czy szczurów, dzięki czemu z łatwością uda się zapewnić domowym pupilom właściwą opiekę.

Coś dla kolorowych ptaków

Barwne papugi, dźwięcznie śpiewające kanarki czy inne egzotyczne ptaki są miłymi towarzyszami, a nawet ozdobą naszych domów. Uprzyjemniają wolny czas swoim ćwierkaniem, bawią domowników żywiołowością i zachwycają kolorowym upierzeniem. Aby odwdzięczyć się za to wszystko, co dla nas robią, firma Vitapol stworzyła produkty dla egzotycznych ptaków mieszkających w domach oraz dla wolno żyjących gatunków. Karma pełnoporcjowa dla dużych papug zawiera dojrzałe owoce oraz inne składniki bogate w witaminy, pierwiastki oraz związki mineralne. Nie tylko skład pokarmu, ale również kształt i jego rozmiar dostosowany jest do możliwości i dzioba poszczególnych gatunków. W ofercie znajduje się także karma uzupełniająca przeznaczona dla kanarka, która zadba między innymi o jego piękne upierzenie.

pixel