Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sheba

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Sheba - mokra karma dla kotów

Sheba to niemiecka firma, której historia rozpoczęła się w 1982 roku w Hamburgu. Nazwa marki pochodzi od legendarnej królowej krainy - Saby, która znana była ze swojej elegancji i tajemniczości. Taki też jest wpisany w logo czarny kot. Mokre karmy Sheba to niesamowity smak, który skusi zwierzaka o najbardziej wybrednych gustach. Podając ją swojemu pupilowi masz pewność, że dajesz mu to, co najlepsze. Produkty tworzone przez markę posiadają doskonale zbilansowane składniki, dzięki czemu dostarczają mu wszystkich potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania witamin i minerałów.

Wyjątkowa konsystencja

Firmowy tester kociego jedzenia - Mrau uwielbia próbować nowości, jakie pojawiają się w naszym sklepie. Markę Sheba zna nie od dziś i choć skosztował już wiele rozmaitych produktów, zawsze chętnie biegnie do swojej miseczki, kiedy tylko pojawiają się w niej smakowite kąski od tego producenta. My, jako właściciele staramy się urozmaicać jego dietę mokrą karmą Sheba. Dzięki odpowiedniej zawartości wody nawadnia ona koci organizm, co jest szczególnie ważne, kiedy czworonóg pije dość mało. Ponadto zaletą pokarmu o takiej konsystencji jest znacznie mniejsza kaloryczność, w porównaniu do wersji suchej. Wobec tego jest doskonałym rozwiązaniem dla zwierzaków, które mają tendencję do szybkiego przybierania na wadze. Intensywny zapach zachęci nawet największego kociego niejadka, zwabiając go do jedzenia z najgłębszej kryjówki!

Odpowiednio zbilansowany skład

Prawidłowe żywienie opiera się na równowadze między odżywczymi składnikami pokarmu, a jego ilością dostosowaną do wieku i wielkości zwierzęcia. Zbilansowana dieta powinna obfitować w białko, tłuszcze, witaminy i minerały, które są podstawowym źródłem energii, budulcem kociego organizmu, a jednocześnie warunkiem utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Dlatego menu Twojego kota powinno zawierać odpowiednią ich ilość. Karmy Sheba są pełnowartościowe i posiadają wszystkie niezbędne elementy odżywcze we właściwych proporcjach, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kotów. Receptura produktów Sheba jest doskonale zbilansowana, co da Ci pewność, że ukochany czworonożny przyjaciel będzie należycie karmiony.

Wyśmienita kocia karma

Mrau podczas testów zwraca szczególną uwagę na smak karmy. Posiłki Sheba zostały skomponowane tak, by nie tylko zapewnić zwierzęciu właściwą dawkę składników odżywczych, ale również zaspokoić najbardziej wymagające kubki smakowe. Mięso, ryby, owoce morze, zdrowe warzywa tworzą doskonałe kompozycję, których smak docenią również wybredne czworonogi. Mrau uwielbia drobiowe propozycje marki w galaretce oraz pożywne musy o aksamitnej konsystencji. Wszystkie produkty Sheba stanowią bogaty wybór smaków, a ich starannie dobrane składniki wywrą pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję Twojego kota.

pixel