Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Purina Dog Chow

Faza życia
Rasa

Purina Dog Chow - karma dopasowana do potrzeb

Szczęście i zdrowie psa jest bardzo ważne dla każdego właściciela. Bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie marki Purina Dog Chow pozwoliła stworzyć pełnoporcjową karmę, która spełnia wszystkie potrzeby żywieniowe naszych czworonożnych przyjaciół. Pochodzące z natury składniki czynią pokarm wartościowym. Produkty z tej linii nie posiadają sztucznych dodatków, a formuły skomponowano tak, by dostarczały organizmowi psów wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych.

Naturalne składniki

Wszystkie karmy Purina tworzone są przy współpracy z technologiami żywności, dietetykami i lekarzami weterynarii. Wyselekcjonowane składniki takie jak marchew, szpinak, pietruszka, cykoria czy pełnowartościowe zboża dostarczą Twojemu pupilowi odpowiednią dawkę składników odżywczych, które przyczynią się do prawidłowego działanie jego organizmu. Naturalne probiotyki zapewnią odpowiednie funkcjonowanie układu pokarmowego. Dog Chow nie zawiera ponadto sztucznych barwników, chemicznych aromatów, zapychaczy i substancji konserwujących.

Dla młodszych i starszych

Gama karm Purina Dog Chow odpowiada na potrzeby każdego psa, niezależnie od rasy, wielkości czy jego wieku. Dostępne są wersje suchego pokarmu dla szczeniąt w okresie wzrostu, dorosłych, dojrzałych psiaków i seniorów. Specjalna edycja dostosowana jest także do czworonogów z wrażliwą skórą, skłonnością do nadwagi czy wzmorzonej aktywności. Wybierając markę Purina Dog Chow, wybierasz zdrowie swojego psa!

pixel