Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

 

Piper

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Piper - Wyjątkowe karmy mokre dla psów

Piper to marka, która stanowi część renomowanej polskiej firmy Dolina Noteci. Karmy Piper wyróżniają się najwyższą jakością mięsa, pochodzącego od lokalnych dostawców. Piper zajmuje czołową pozycję wśród karm mokrych najwyższej jakości dla psów.

Ich głównym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości oraz edukowanie klientów na temat znaczenia odpowiedniego żywienia zwierząt, nie wykorzystując przy tym odpadów przemysłu spożywczego. Dlatego firma pozyskuje składniki do swoich karm wyłącznie od sprawdzonych dostawców, przeprowadzając regularne audyty i rygorystyczne testy, aby zapewnić świeżość i jakość składników, nie odbiegających od norm obowiązujących w produktach dla ludzi.

Marka Piper wspiera także lokalne rynki i dba o to, aby jej składniki były wolne od GMO i pestycydów. To lekkostrawna karma na bazie mięsa, dostarczająca 100% dziennego zapotrzebowania na białko, węglowodany, składniki mineralne oraz witaminy. Jest również idealna dla psów z problemami trawiennymi.

Pyszna karma wysokiej jakości

Mokra karma dla psa cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem wśród psów, ponieważ jest to pokarm, który bardzo im smakuje. Karmienie pupila taką karmą wpływa pozytywnie na utrzymanie jego zdrowia, szczególnie jeśli składniki tej karmy są wysokiej jakości. Wszystkie produkty marki PIPER dedykowane psom są kompletnymi karmami, które w pełni zaspokajają ich potrzeby żywieniowe i mogą stanowić pełnowartościowy posiłek. Receptury karm zostały opracowane we współpracy z doświadczonymi weterynaryjnymi dietetykami, co gwarantuje odpowiednie zbalansowanie składników odżywczych i minerałów.

pixel