Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Perfect Fit

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Prawidłowe żywienie psa lub kota z karmą od Perfect Fit

Każdy świadomy właściciel powinien zadać sobie choć raz pytanie, w jaki sposób należy dbać o swojego czworonożnego przyjaciela, aby zapewnić mu jak najlepszy rozwój i długotrwałe zdrowie. Już pierwsze miesiące życia mogą zadecydować o kondycji i rozwoju organizmu. Dlatego firma Perfect Fit, która rozumie psie i kocie potrzeby, stworzyła specyficzną formułę Perfect Fit Total 5, dzięki której karmy tej firmy dostarczają licznych korzyści zdrowotnych. Gwarantują zdrowy wygląd zwierzęcia - błyszczącą sierść, skórę wolną od alergii - i utrzymują prawidłową wagę zwierzęcia, dzięki czemu nie grozi mu otyłość lub niedożywienie. Perfect Fit wierzy, że na szczęście psa i kota składają się trzy elementy: odżywianie, ruch oraz zabawa. Prawidłowo zrównoważona dieta tworzona przez specjalistów w tej dziedzinie przekłada się bezpośrednio na zdrowotne właściwości karmy. Dobre odżywianie wpływa na ilość energii i rozwijanie fizycznego potencjału zwierzęcia, dzięki czemu może się ruszać i wykonywać wzmacniające ćwiczenia. Zabawa tworzy więź między właścicielem a zwierzęciem, uprzyjemnia czas oraz uczy i wspiera rozwój umysłowy. Połączenie tych trzech elementów sprawi, że zwierzęta będą zdrowe i szczęśliwe, dlatego nie warto zostawiać niczego przypadkowi, a samemu zadbać o ich dobre samopoczucie.

Suche karmy dla psów Perfect Fit

Suche karmy dla psów Perfect Fit zawierają składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju czworonogów i wspierają w codziennych zabawach, dostarczając im niezbędnej energii. Dostosowane są one do wieku, rasy oraz preferencji zwierząt. Karmy różnią się składem w zależności od tego, czy są przeznaczone dla szczeniaka, czy dorosłego osobnika, ponieważ ich zapotrzebowanie na poszczególne składniki jest inne. Wzbogacone pożywienie o wapń i fosfor pozwala zapewnić zdrowy wzrost już od wczesnych miesięcy życia. Wspierają one także rozwój mięśni i mózgu, dzięki czemu psiak będzie bystry, żywiołowy i silny. Potrzeby psów dużych i małych ras również się różnią. Dla merdających czworonogów poniżej 10 kg stworzono chrupki o mniejszym rozmiarze, z myślą o zębach i dziąsłach małych ras. Dzięki temu gryzienie karmy nie sprawia im problemu oraz nie niszczy uzębienia.

Racjonalne żywienie dzięki karmie dla kotów Perfect Fit

W pewnym okresie swojego życia Mrau miał problem z zachowaniem prawidłowej wagi. Przyczynił się do tego siedząco-leżakujący tryb życia, którego nie chciał zmienić mimo naszych zachęt. Postanowiliśmy zmienić zwykłą karmę na karmę dla kotów od Perfect Fit, ponieważ zapewnia ona odpowiednią kondycję zwierzętom, niezależnie od prowadzonego przez nich trybu życia. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Mrau szybko pozbył się nadprogramowych kilogramów, częściej się ruszał i wykazywał chęć do zabawy, mimo że już dawno wyrósł z bycia kociakiem. W ofercie mokrych i suchych karm dla kotów znajduje się wiele smaków, które zadowoliły kocie podniebienie naszego wybrednego przyjaciela. Kurczak, indyk, wołowina, łosoś oraz trochę warzyw całkowicie odmieniło dotychczas apatycznego Mrau, który zwlekał z posiłkami. Teraz, gdy widzi karmę Perfect Fit, sam przybiega i miauczy o posiłek!

pixel