Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

 

Orijen

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Orijen - karmy dla psów i kotów

Każde zwierzę zasługuje na to, co najlepsze. To na nas - właścicielach leży obowiązek otoczenia ich należytą troską i opieką. Musimy więc zapewnić im smaczny i zdrowy posiłek, który da im energię i siłę na cały dzień. Marka Orijen doskonale rozumie potrzeby psów oraz kotów, dlatego stara się tworzyć produkty najwyższej jakości, z najlepszych możliwych składników. Czworonożni pupile to przecież członkowie naszych rodzin, a jednocześnie wierni przyjaciele, odwdzięczmy się im za to, dostarczając im karmę Orijen. Firma ta oferuje produkty dla psów i kotów na różnym etapie rozwoju. Znaleźć tu można coś dla małego i dużego wielbiciela smaków mięsnych oraz rybnych. Podaruj swojemu zwierzakowi zdrowie i dobrą kondycję, podając mu karmę Orijen!

Regionalne składniki

Nazwa Orijen pochodzi od łacińskiego słowa origin, co znaczy początek, źródło. Filozofia marki opiera się na pragnieniu odzwierciedlenia diety psów i kotów, do której ewolucyjnie zostały przystosowane. Wszystkie produkty stworzone przez tego producenta wyróżnia niezwykły skład, obfitujący w zdrowe, regionalne składniki. Idealnie zbilansowana dieta powinna dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania elementów odżywczych. Taka właśnie jest karma Orijen. Jej formuły oparto na odpowiednikach świeżych produktów, które na co dzień wykorzystujemy w naszej kuchni. To gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego psa i kota. Zlokalizowaną w centrum urodzajnych obszarów Alberty kuchnię Orijen otaczają fermy i rancza, z których pochodzą bogate w substancje odżywcze składniki. Orijen tworzy jedzenie dla zwierząt najwyższej klasy, bowiem każdy element ingrediencji jest sprawdzany i świeży trafia na linię produkcyjną. Mięso kwalifikowane jako zdatne do spożycia również przez ludzi świadczy o wysokiej jakości i odpowiedzialności producenta. Dlatego Orijen jest polecany przez lekarzy weterynarii, dietetyków oraz hodowców.

Przeróżne warianty smakowe

Oferta Orijen jest tak szeroka, że każdy pies i kot znajdzie coś, co wyjątkowo mu zasmakuje. Dla psów przygotowano suchą karmę oraz jej liofilizowaną wersję dla szczeniąt, seniorów oraz dorosłych psiaków. Nasz Max szczególnie upodobał sobie wariant oryginalny, który zawiera aż 85% mięsa z kurczaka i indyka, choć o porcję z wołowiną i dzikiem prosi równie głośno szczekając. Mrau nie byłby sobą, gdyby nie wybrał karmy na bazie sześciu ryb. Ach te łakomczuchy!

Smakowite przekąski

Doskonały uzupełnieniem diety psa i kota są zdrowe przekąski. Max i Mrau uwielbiają dostawać je w ciągu dnia. Stworzone ze 100% mięsa, drobiu i ryb przysmaki Orijen to gwarancja smaku, a przy okazji dodatkowe źródło składników odżywczych.

pixel