Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maced

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Przysmaki i gryzaki dopasowane do potrzeb

Produkty firmy Maced wytwarzane są jedynie z naturalnych, organicznych składników. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom każdego czworonoga, Maced dostosowuje różnorodną ofertę do dyspozycji, wieku i wrażliwości kulinarnej psów. Odpowiednio wybrane komponenty gryzaków stanowią doskonały dodatek do karmy, będąc również świetnym zasobnikiem energetycznym dla pupila po wzmożonym wysiłku lub długim spacerze. Max uwielbia przysmaki dentystyczne, które pożera w mig, a jeszcze bardziej kości z szynki parmeńskiej, którymi delektuje się ze smakiem, leżąc na dywanie.

Unikalna i naturalna technologia produkcji

Receptury przysmaków są tak skomponowane, aby zapewnić zwierzęciu niezbędne ilości białek, witamin i mikroelementów. Firma Maced współpracuje jedynie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy dostarczają spełniające określone normy, atestowane surowce do ich produkcji. Mięso stosowane do fabrykacji gryzaków preparowane jest w procesie ekstruzji. Jest to innowacyjna technologia suszenia mięsa za pomocą ciśnienia i odpowiednio regulowanej temperatury. Proces obróbki pozwala na zachowanie naturalnych właściwości odżywczych mięsa i kości oraz ich pasteryzację, bez użycia dodatkowych środków konserwujących

Najwyższa jakość przy rozsądnej cenie

Produkty firmy Maced opatrzone są certyfikatami BRC Global Standard for Food, a także HACCP, co jest gwarantem zachowania najwyższej jakości standardów produkcji i stosowanych komponentów. Dzięki ugruntowanej renomie na rynku i idącej za tym dużej skali sprzedaży, wysokiej jakości przysmaki spółki Maced oznaczone jej rozpoznawalnym logo, mogą być rozprowadzane za rozsądną cenę. Firma, której przedstawicieli łączy pasja i miłość do czworonogów, nieustannie trzyma rękę na pulsie, kontrolując skład oraz jakość produkowanych przez siebie przysmaków. Produkty firmy Maced można nabyć już w ponad 20 krajach Europy. Maced jest również największym producentem przysmaków dla psów na rodzimym polskim rynku.

Oferta dla psów w każdym wieku i o rozmaitych preferencjach żywieniowych

W bogatym asortymencie firmy znaleźć można przysmaki odpowiednio przystosowane do wielkości i wieku psów. Smakołyki dobrać można również pod względem ich twardości i składu. Monoproteinowe propozycje zadowolą psy z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. Oferta obejmuje kości, suszone ryby, przysmaki dla małych i dużych psów, a także gryzaki dentystyczne. W roku 2016 firma została wyróżniona nagrodą w konkursie TOP FOR DOG, jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń z branży kynologicznej.

pixel