Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kitekat

Wielkość opakowania
Faza życia
Rasa

Zdrowe kocie nawyki

Mrau jest wybrednym kotem, który doskonale zdaje sobie sprawę, jakie smaki mają lądować w jego misce. Każdy właściciel takiego zwierzaka powinien wiedzieć, że odpowiednie odżywianie wpływa na zdrowie i samopoczucie jego pupila. W przypadku kotów dużą uwagę należy zwrócić na zróżnicowane posiłki, które zawierają w sobie dużo witamin i minerałów. Głównym składnikiem ich diety jest przede wszystkim mięso i dodatki w postaci warzyw. Trudno znaleźć czas na to, aby każdego dnia w domowych warunkach przygotowywać kotu zbilansowany posiłek, zawierający wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Tutaj z pomocą zjawia się Kitekat, który doskonale wie czego taki delikwent potrzebuje najbardziej.

Kitekat - karma dla każdego kota

Kitekat posiada zróżnicowaną ofertę karm dla kotów, zarówno w postaci suchej, jak i mokrej. Mrau to wielki fan karmy o smaku kurczaka, która wspierana jest przez formułę Natural Vitality. Charakteryzuje się ona specjalnymi składnikami, które dodają mu więcej energii podczas wszystkich psot i wariackich zabaw. Karma Kitekat pomaga w ułożeniu pełnowartościowej diety dla każdego kota, niezależnie od jego wieku. Mrau lubi różnorodne posiłki: raz ma ochotę na wołowinę w galaretce, a kiedy indziej łakomie ślini się na widok potrawki z kurczaka. Co jakiś czas lubi też przegryźć jakieś rybne przystawki w postaci karmy o smaku makreli. Nasz koci bohater zawsze zachwala te smaki podczas spotkań z przyjaciółmi w ogrodzie.

Kocia karma z tradycją

Kitekat to marka o wieloletniej historii i tradycji, która należy do firmy Mars Incoporated. Założona przez Franklina Clarence’a Marsa w 1911 roku, do dzisiaj wiedzie prym w swojej dziedzinie. Bohaterem, który przedstawia ich smakołyki jest kociak Felix, który od razu zyskał sympatię Mraua. To właśnie Kitekat dostrzegł jak ważne miejsce w naszych sercach zajmują nasi mali podopieczni. Dlatego ich karma tworzona jest przez prawdziwych ekspertów i miłośników zwierząt. Koty wymagają innych składników odżywczych niż psy czy ludzie, dlatego warto zdecydować się na wyroby marki Kitekat, gdyż tworzy ona swoje produkty w oparciu o naturalne potrzeby mruczków.

Karma kontra zdrowie

Aby zaopatrzyć się w odpowiednią karmę, warto pamiętać o charakterystycznych dla kota dolegliwościach. Jeżeli ma on problemy z trawieniem, zębami czy posiada inne schorzenia, które wpływają na jego stan zdrowia, to zdecydowanie warto zakupić przekąski, które dostosowane są do jego potrzeb. Kitekat to karmy dla kota, które odznaczają się nie tylko wysokiej jakości składem. Marka posiada także bogaty asortyment, który pozwoli na dobranie idealnego posiłku, spełniającego wszystkie potrzeby zwierzaka. Mrau zajda się mokrą karmą na obiad, ale w ciągu dnia uwielbia podgryzać suche smakołyki. Każdy właściciel zna swojego kota najlepiej, dlatego warto poświęcić chwilę i wybrać dla niego odpowiedni posiłek.

pixel