Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

 

Josera

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Różnorodność karm Josera

Codzienne zabawy, długie spacery, wspólne uprawianie sportu uszczęśliwiają czworonożnych przyjaciół. Aby wystarczyło na wszystko energii, warto zadbać o odpowiednią dietę, która przypadnie im do gustu. Istniejąca już od 1941 roku firma Josera zapewnia rozmaite posiłki czworonogom. Od wielu lat codziennie karmi ponad milion zwierząt na całym świecie, eksportując żywność do więcej niż 60 państw. Najwyższej jakości składniki oraz sprawdzona receptura sprawiają, że ich karma jest doskonale dostosowana do psich i kocich żołądków. Producent Josera oferuje bogaty asortyment karmy dla zwierząt. Wybór tej odpowiedniej jest uzależniony od aktywności danego zwierzęcia - niskiej, normalnej oraz wysokiej - która często wiąże się z wiekiem oraz trybem życia. Istotnym czynnikiem jest w takim razie również wiek oraz ciężar ciała. Z karmą Josera łatwo skomponować odpowiedni, pełnowartościowy posiłek dla domowych pieszczochów, który zapewni im wszystkie niezbędne składniki.

Szczęście psiego przyjaciela

Nic nas tak nie cieszy niż wesoło merdający ogonem Max - żywiołowy, pełen energii i chęci do zabawy. Najbardziej skory do niewinnych psot był za szczeniaka. Aby zapewnić mu prawidłowy rozwój, skorzystaliśmy z oferty mleka dla szczeniąt firmy Josera. Jest to bezpieczny, prosty w przygotowaniu i pożywny produkt mlekozastępczy w przypadku, gdy matka nie ma wystarczająco dużo pokarmu dla swoich maluszków. Max potwierdza, że dla starszych psów również znajdzie się coś dobrego! Firma Josera doskonale rozumie, jak rozmaite są psie podniebienia, żołądki i upodobania, dlatego przedstawia różnorodne rodzaje karmy dla psa. Znajdzie się coś dla merdających smakoszy sycącej wołowiny, delikatnej jagnięciny lub apetycznego drobiu. Dla tych na specjalnej diecie stworzono karmę o obniżonej zawartości tłuszczu, która pomaga zgubić nadprogramowe psie kilogramy. Pomiędzy posiłkami warto zachęcać i nagradzać domowych ulubieńców smacznymi przekąskami. Dodatkowe smakołyki są również dostępne dla psów z wrażliwym żołądkiem, dzięki czemu także one mogą cieszyć się apetycznymi chrupkami.

Smaczne kąski dla kocich smakoszy

Firma Josera spełnia również wysokie wymagania stawiane przez kocie gusta. Każdy właściciel tych niezależnych czworonogów zapewne wie, jak trudno im dogodzić i sprawić, aby przestały grymasić nad miską. Na szczęście z karmą tej firmy kocia wybredność Mraua przestaje być problemem. W ofercie znajdują się różnorodne karmy dla kota, które zapewniają niezbędne i kompleksowe składniki odżywcze organizmowi pupila. Tutaj nic nie jest przypadkowe, każdy jej element wpływa na odpowiednie funkcjonowanie zwierzaka oraz jest bogatym źródłem np. białka, witamin czy skrobii. Koty, w zależności od stanu czy wieku, potrzebują składników odżywczych w różnych proporcjach. Aby zaspokoić to zapotrzebowanie, stworzono pożywne karmy do odpowiednich grup. W ten sposób powstała specjalna karma dla karmiących kotek oraz w ciąży czy też dla wysterylizowanych i po kastracji. Choroby nerek i dróg moczowych są niestety częste u kotów, dlatego firma Josera oferuje także karmy przeznaczone do kocich czworonogów z niewydolnością nerek.

pixel