Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hunter

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Pasja i tradycja - firma Hunter

Niemiecka firma Hunter uszczęśliwia czworonogów i ich właścicieli już od 1980 roku. Założył ją Rolf Trautwein, wielbiciel psów, który chciał urzeczywistnić swoją życiową pasję. Do dziś firma oferuje bogaty asortyment produktów nie tylko dla psów, ale także dla kotów. W ofercie znajdują się m.in. przeróżne smycze, obroże, kreatywne zabawki oraz artykuły pielęgnacyjne. Wieloletnie doświadczenie wielbicieli zwierząt pozwala tworzyć praktyczne produkty najwyższej jakości dla czworonożnych pupili. Łączą one w sobie funkcjonalność ze stylowym wyglądem, więc produkty tej firmy od razy przypadły do gustu naszym ulubieńcom - Maxowi i Mrau.

Na spacery

Popularnym spędzaniem czasu wspólnie z pupilem są spacery. Mogą być długie lub krótkie, wolne albo szybkie - każdy z nich pozwala zwierzakowi odkrywać nieznane zakątki, badać terytorium i rozładowywać nadmiar energii. Z pewnością podczas takich wycieczek niezbędne okażą się obroże i smycze. Firma Hunter oferuje je w różnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu nie tylko są funkcjonalnym akcesorium, ale także stylowym dodatkiem. Neonowe kolory oraz elementy odblaskowe zwracają na siebie uwagę, dzięki czemu zwierzak będzie widoczny już z daleka. Na wieczorne spacery idealne okażą się podświetlane obroże ledowe, które sprawią, że nawet po zapadnięciu zmroku właściciel będzie wiedział, gdzie pobiegł jego ulubieniec. Praktyczne smycze Hunter posiadają regulację, dzięki której można dopasować długość do charakteru, wieku, wielkości psa, a także sytuacji, w której się znajduje. Warto także skorzystać z szelek dla psa lub ubranek, które zapewnią wygodę i odpowiednią temperaturę podczas spacerów. Innym użytecznymi akcesoriami są: pas do joggingu oraz przenośna butelka wody z miseczką. Dzięki nim uprawianie sportu wraz z ulubionym czworonogiem staje się możliwe i sprawia czystą przyjemność.

W podróży

Podróż samochodem czy innym środkiem transportu nie zawsze podoba się Maxowi. Kręci się w aucie, trudno utrzymać go w miejscu, a przecież wystarczy chwila nieuwagi, nawet lekkie hamowanie, i może zdarzyć się coś poważnego. Próba upilnowania psa własnoręcznie często zawodzi, a nie jest przecież bezpieczną metodą - zarówno dla zdenerwowanego zwierzęcia, jak i dla właściciela. Dlatego w takich sytuacjach sprawdzą się praktyczne szelki do samochodu firmy Hunter, które po dostosowaniu do rozmiarów psa, zapewnią mu ochronę i komfortową podróż. Dzięki nim właściciel ma pewność, że jego zwierzę jest bezpieczne podczas jazdy samochodem i może skupić się na prowadzeniu pojazdu. Kolejną przeszkodą podczas podróżowania z czworonogiem może okazać się karmienie i pojenie zwierzęcia. Szczególnie latem potrzeba nawadniania organizmu czworonogów jest istotna i nie należy jej bagatelizować. Wizja rozsypanych chrupek po całej powierzchni, nierzadko brudnej i pełnej bakterii, budzi wiele zastrzeżeń. Jednak gdzie znaleźć odpowiedni pojemnik do karmy lub wody? Z pomocą przychodzą funkcjonalne podróżne miski i butelki z miseczką firmy Hunter. Są wygodne, łatwe w czyszczeniu i nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu okażą się idealne, jeśli ktoś wybiera się w dłuższą trasę razem ze swoim czworonogiem.

pixel