Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Flexi

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Flexi - innowacyjność i bezpieczeństwo

Ojczyzną marki Flexi są Niemcy, a jej historia sięga 1972 roku, kiedy podczas ciepłego popołudnia Manfred Bogdahn wybrał się ze swoim ukochanym psiakiem Purzel na spacer. Przechadzając się po okolicy, w jego głowie zrodził się innowacyjny pomysł, który miał dać psom swobodę na smyczy. Ten pionierski projekt szybko zdobył aprobatę miłośników czworonogów i stał się standardem w branży. Automatyczne smycze Flexi pozwalają kontrolować psa, dając mu jednocześnie niezależność. Używając ich, masz pewność, że pupil nie oddali się niepostrzeżenie, a może odkrywać okolicę, jak nigdy dotąd. Kiedy na horyzoncie pojawi się zagrożenie lub zaistnieje konieczność, aby pies szedł blisko przy nodze, wystarczy nacisnąć przycisk, a smycz skróci się do pożądanej długości. To innowacyjność i bezpieczeństwo w jednym!

Z miłości do psów

Psy to niesamowite stworzenia, które szybko przywiązują się do ludzi. Filozofia marki Flexi opiera się na założeniu, że te czworonogi są czymś więcej niż tylko domowymi zwierzętami. To członkowie rodziny, lojalni towarzysze, opiekunowie, a przede wszystkim nasi przyjaciele. To one witają nas merdającym wokół ogonem, kiedy wracamy po ciężkim dniu pracy do domu, tęsknią gdy nas nie ma i towarzyszą zarówno w radosnych, jak i trudnych chwilach. Posiadanie psa wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Trzeba o niego dbać i zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Czworonogi potrzebują ćwiczeń i codziennej aktywności, a zapotrzebowanie na ruch różni się w zależności od rasy, ale też indywidualnego charakteru psa. Dlatego warto zabrać swojego przyjaciela na spacer.

Wysoka jakość automatycznych smyczy Flexi

Wiele psiaków cały dzień czeka, aż ich właściciel wróci z pracy i zabierze je na spacer. Nasz Max uwielbia beztroskie, długie przechadzki po okolicy, dzięki czemu może odkrywać nowe miejsca, zaznaczyć swoje terytorium i spotkać swoich czworonożnych kumpli. Automatyczna, wyciągana smycz stworzona przez firmę Flexi pozwoli stworzyć idealną więź między Tobą a Twoim pupilem. Koniec z ciąganiem czy zatrzymywaniem się, kiedy czworonóg znów postanowi obwąchać wszystkie okoliczne drzewa. Od teraz spacer będzie wiązał się wyłącznie z przyjemnością. To komfort dla Ciebie i Twojego psa. Każdy model smyczy jest ręcznie składany, a staranne dopracowanie detali, opatentowana technologia to gwarancja wysokiej jakości. Wiele wersji, rozmiarów oraz kolorów pozwoli Ci znaleźć taką smycz, która spełni Wasze wspólne potrzeby.

Spacer to czysta przyjemność

Flexi posiada w swoim asortymencie również akcesoria dla psów, które doskonale sprawdzą się podczas spacerów. Znajdziesz tu między innymi pojemnik na smakołyki czy worki na śmieci, system oświetleniowy LED dla lepszej widoczności czy paski odblaskowe do smyczy.

pixel