Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Exo Terra

Exo Terra - produkty dla gadów i płazów

Każdemu zwierzęciu należy zapewnić odpowiednie środowisko, w którym może prawidłowo rozwijać się i żyć. Jest to szczególnie ważne w hodowli gadów oraz płazów, które wymagają stworzenia warunków bytowych, jak najbardziej zbliżonych do naturalnego środowiska ich występowania. Ważna jest wilgotność, nasłonecznienie, roślinność czy wybór właściwego pożywienia. Wszystkie potrzebne akcesoria oraz artykuły do pielęgnacji i opieki nad różnymi gatunkami gadów można znaleźć w ofercie marki Eco Terra.

Naturalny klimat mikrosiedliska

Filozofia marki Exo Terra opiera się na założeniu, że każde zwierzę wymaga stworzenia naturalnego i w pełni zharmonizowanego siedliska. Dlatego też gady powinno hodować się w specjalnie przygotowanym i przystosowanym do danego gatunku terrarium. Ważne są także pozostałe aspekty, jak choćby wytwarzanie pary, lampa UV czy właściwe podłoże. Ciągłe innowacje, wspieranie prac badawczych sprawiło, że producent może pochwalić się pozycją lidera w branży. Przeprowadzane w terenie badania i liczne obserwacje dokonane przez ekspertów doprowadziły do ulepszenia produktów, a także pojawienia się tych nowych, które są odpowiedzią na potrzeby gadów i płazów hodowanych w warunkach domowych.

W trosce o gady i płazy

Produkty, jakie znajdują się w asortymencie marki Exo Terra, stworzono we współpracy i po konsultacjach z herpetologami oraz renomowanymi hodowcami na całym świecie. Wobec tego marka dokładnie wie, jakie aspekty są szczególnie istotne dla prawidłowego rozwoju gadów, a także płazów. Każdy produkt został specjalnie przystosowany i spełnia wszelkie wymagania do hodowli tego rodzaju zwierząt. To pozwoli Ci stworzyć niezwykle realistyczne i naturalne zarazem środowisko życia. Zupełnie jak nasz ciekawski Max, który zawsze podgląda przez szkło terrarium żółwie morskie, będziesz mógł cieszyć się malutkim kawałkiem egzotyki w swoim domu, obserwując jednocześnie życie tych zwierząt.

Pasja i miłość do zwierząt

Hodowla zwierząt rodzi się z miłości do nich. To niezwykle wymagające hobby, które daje każdemu ich miłośnikowi wiele radości, ale jest też bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Nieważna jest wielkość czy gatunek, gdyż o każde należy się równie troszczyć i opiekować. Znajdujące się w ofercie marki Exo Terra terraria, lampy, podłoża, systemy zraszające, sztuczne rośliny czy miseczki na pokarm pozwolą Ci zapewnić ukochanemu zwierzęciu właściwe warunki bytowe. Termometry ułatwią kontrolę sytuacji wewnątrz. Odpowiednio skomponowany pokarm to jeden z najważniejszych warunków prawidłowego rozwoju i zdrowia, dlatego Exo Terra posiada nie tylko codzienne pożywienie, ale również suplementy witaminowe oraz ulubione przysmaki gadów jak świerszcze czy koniki polne.

pixel