Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Eukanuba

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Eukanuba - sucha karma dla psów i kotów

Założona w 1969 roku firma Eukanuba zakłada, że zarówno psy, jak i koty pochodzą od mięsożerców. Wobec tego powinny być karmione w odpowiedni sposób, tak aby dostarczyć im wszelkich potrzebnych składników odżywczych. Producent rozumie potrzeby zwierząt, dlatego posiada szeroką gamę produktów dla domowych pupili na każdym etapie ich życia. Eukanuba wie, jak zapewnić szczeniętom zdrowy start oraz to, co niezwykle istotne w opiece nad seniorem. Produkty sygnowane tym logo to gwarancja zachowania zdrowia i dobrej kondycji Twojego ukochanego czworonoga!

Wysokiej jakości białko zwierzęce

W związku z tym, że filozofia marki opiera się na założeniu, że psy i koty to zwierzęta mięsożerne, głównym składnikiem karm Eukanuba jest białko pochodzenia zwierzęcego. Ten składnik odżywczy jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, gdyż zapewnia regenerację mięśni oraz zapobiega utracie masy mięśniowej. Do produkcji karmy ten renomowany producent wykorzystuje głównie kurczaka oraz jagnięcinę, dlatego czworonogi tak przepadają za ich smakiem. Każdy pupil, mały czy duży, ma swoje indywidualne potrzeby żywieniowe, które różnią się w zależności od etapu rozwoju czy życia, problemów zdrowotnych oraz stopnia aktywności. Wobec tego Eukanuba zajmuje się identyfikacją tych potrzeb wspólnie z lekarzami weterynarii, hodowcami oraz związkami kynologicznymi. Wszystko po to, aby dać Twojemu psu czy kotu to, co najlepsze.

Doskonała receptura

Każdy składnik karmy Eukanuba został selektywnie wybrany, w oparciu o restrykcyjne wytyczne. Bowiem bezpieczeństwo i zachowanie najwyższej jakości są dla tej marki najważniejsze. Kontrole niezależnych ekspertów oraz testy, które produkty przechodzą, sprawiają, że każdy właściciel podając ten pokarm swojemu zwierzęciu może być spokojny o jego zdrowie. Podczas produkcji wykorzystywane są wysokie standardy, jakie obowiązują również przy wytwarzaniu żywności dla ludzi. Receptura oparta na odzwierzęcym białku, zbożu oraz tłuszczu sprawia, że w jej smaku rozkocha się niejeden pies i kot, nawet ten o najbardziej wyrafinowanym guście. Nasz firmowy tester Max rozsmakował się w bogatej w kwasy Omega 6 i 3 karmie na bazie łososia i ryżu. Natomiast Mrau uwielbia wspomagającą trawienie suchą karmę z jagnięciną. Ach te nasze łasuchy!

Zdrowie przede wszystkim

Bogaty asortyment marki sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś, co spełnia jego potrzeby. Do wyboru są karmy dla szczeniąt, juniorów, psów dorosłych oraz seniorów. Produkty dostosowane są do danej rasy, wielkości oraz konkretnych dolegliwości, na które zwierzak cierpi. Karma dla kotów pomoże na problemy z kulami włosowymi czy wrażliwym przewodem pokarmowym. To gwarancja zdrowego organizmu oraz lśniącej sierści.

pixel