Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dreamies

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Smaczna karma dla kotów od Dreamies

Mrau to prawdziwy łasuch. Uwielbia zróżnicowane posiłki, a w jego dietę nie może wkraść się nuda. Jeśli tylko jest zmuszony pożywiać się przez kilka dni z rzędu tą samą karmą, traci apetyt i odmawia jedzenia. Dlatego zawsze chętnie zagląda do miski wypełnionej produktami przygotowywanymi przez firmę Dreamies. Wydawać by się mogło, że kot wcale nie poczuje różnicy. Jednak jest zupełnie odwrotnie. Mrau zawsze czeka na nowości i docenia, gdy ma możliwość skosztowania nowego smaku.

Unikalna konsystencja karmy dla kota

Koty są stworzeniami wyjątkowymi. Potwierdzi to każdy właściciel, który ma do czynienia z wybrednym gustem czworonogów. Królewskie pochodzenie kociego gatunku zasługuje na odpowiednie uznanie. Produkty powinny cechować się nie tylko wybornym smakiem, lecz przede wszystkim doskonałą konsystencją. Tym właśnie charakteryzuje się asortyment Dreamies. Przysmaki dla kota sporządzane są według receptury, za którą stoi wieloletnie doświadczenie w dogadzaniu kocim upodobaniom. Mrau chętnie wgryza się w chrupiącą skorupkę, by po chwili móc rozkoszować się zniewalającym smakiem miękkiego nadzienia. W tej czynności absolutnie nie wolno mu przeszkadzać, bowiem jest to dla niego moment błogiego zapomnienia.

Wyborny smak kociej karmy

Mrau ma niezwykle wyczulone podniebienie. Przepada za mięsnymi przekąskami. Na ich widok porzuca wszystkie aktywności i zmierza ku misce z jedzeniem. Najchętniej rzuciłby się w jej kierunku jak prawdziwie dzika pantera, lecz duma pana domu mu na to nie pozwala. Od razu jednak widać, co należy do jego słabości. Nie potrafi powstrzymać się, gdy zobaczy karmę z kaczką lub łososiem. W oka mgnieniu jest w stanie spałaszować całą porcję, a potem błagalnym wzrokiem prosić o więcej. Karma dla kotów Dreamies należy do jego ulubionych. Szczególnie ceni sobie przekąski z wołowiną. Preferencje smakowe są ważne dla kota, zaś właściciele doceniają fakt, że do produktów dodawane są roślinne ekstrakty białkowe oraz zboża. Składniki te dbają o odpowiedni metabolizm czworonogów.

Przekąska bogata w witaminy

Schlebianie walorom smakowym to niejedyne zadanie pełnowartościowego posiłku. Powinien on wyróżniać się także właściwościami odżywczymi. Substancje mineralne odpowiadają za prawidłową pracę układu pokarmowego. Z kolei witaminy wspomagają funkcjonowanie innych narządów i są dodatkowym wzmocnieniem dla organizmu. Mrau znany jest w domu jako niezrównany łakomczuch. Bywa, że trudno go odpędzić od miski pełnej smakowitego jedzenia. To uroczy fakt z jego życia, lecz czasami trzeba ograniczać jego apetyt. W innym przypadku musiałby przejść na rygorystyczną dietę. Na szczęście przekąski dla kota produkowane przez Dreamies są niskokaloryczne. Ich spożycie nie wiąże się z ryzykiem przytycia i nadmiernego obciążenia żołądka.

pixel