Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Certech

Wielkość opakowania

Certech: produkty dla zwierząt domowych

W asortymencie sklepu Max & Mrau znajdują się produkty firmy Certech, oferującej pokarm, akcesoria oraz artykuły do pielęgnacji zwierząt: kotów, psów, gryzoni, ptaków oraz rybek. Głównym wyróżnikiem przedsiębiorstwa Certech jest innowacyjność. Stawiając pierwsze kroki w zoologii, w 1992 roku jeden z obecnych prezesów firmy opracował technologię produkcji higienicznych żwirków dla zwierząt. Do dziś właściciele zwierząt domowych mogą kupować od producenta Certech wysokojakościowe produkty do właściwej pielęgnacji swoich pupilów. Dla ułatwienia wyboru najważniejsze artykuły zostały zebrane w sklepie internetowym Max & Mrau. Przetestowali je eksperci: Max i Mrau, z pomocą kilku przyjaciół...

Żwirek dla kota Super Benek

Jednym z pierwszych i zarazem najpopularniejszych produktów firmy Certech jest żwirek Super Benek, który w latach 90. XX wieku był niezwykle nowoczesnym artykułem pozwalającym na utrzymanie higieny przy posiadaniu w domu czworonożnych futrzaków. Do dziś jest polecanym produktem, zarówno do kuwety, jak i klatki. Mrau ceni naturalne, drewniane podłoże (drewno świerkowe i sosnowe) oraz brak zawartości substancji chemicznych, dzięki czemu żwirek jest bezpieczny zarówno dla pupila, jak i dla środowiska. Obecnie w ofercie firmy znajduje się szeroka gama żwirków, różniących się zarówno pod względem materiału wykonania, jak i grubości ziarna. Mrau poleca między innymi żwirki, które pochłaniają płyny i zapachy, zapewniając jednocześnie dobrą ochronę antybakteryjną.

Pielęgnacja zwierzaków domowych z Certech

Oprócz flagowego produktu, jakim jest żwirek, Certech oferuje również różnego rodzaju kosmetyki dla zwierząt oraz środki czystości: produkty do czyszczenia kuwet czy zapachy neutralizujące przykre zapachy. Asortyment obejmuje standardowe oraz suche szampony dla psów, kotów, pył kąpielowy dla szynszyli, a nawet płyn do zębów i jamy ustnej domowych zwierzaków.

Sklep zoologiczny z produktami Certech

Nasz sklep internetowy stawia na najwyższą jakość produktów dla zwierząt. Nad całym procesem zawsze dbają Max i Mrau, którzy tym razem szukali produktów nie tylko dla siebie, ale również dla swoich przyjaciół. Okazuje się, że gryzoniom bardzo spodobały się produkty marki Certech, obejmujące karmy pełnoporcjowe, kolby, a także podłoża i różnego rodzaju neutralizatory zapachów. Ptaki śpiewająco dodały, że pokochały specjalnie przygotowane dla nich karmy. Ryby, jak zawsze zresztą, nic nie powiedziały, ale po ich minach było widać, że cieszą się z czystej wody w akwarium, które uzyskały dzięki filtrom. Max i Mrau jednogłośnie stwierdzili, że właściciele posiadający zwierzęta różnych gatunków, chcący kupić swoim zwierzętom domowym różnego rodzaju produkty (zarówno do jedzenia, jak i pielęgnacji), powinny koniecznie zapoznać się z ofertą Max & Mrau - dzięki czemu wszyscy w gospodarstwie domowym będą zadowoleni.

pixel