Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Catsan

Wielkość opakowania
Faza życia
Rasa

Catsan - od ćwierćwiecza uznana marka

Firma Catsan od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości akcesoriów przeznaczonych do kociej higieny. Specjaliści zatrudnieni przez Catsan wciąż pracują nad udoskonalaniem swoich wyrobów, aby zapewnić maksymalny komfort zwierzakom. Owocem ich pracy są między innymi innowacyjne systemy ściółki Smart Pack z bardzo chłonną wkładką z mikropolaru pod ściółką higieniczną czy wysoce ekonomiczna zasypka tworząca grudki, którą łatwo można usunąć. Natomiast nasz pupil Mrau wyjątkowo upodobał sobie żwirek dla kotów tej firmy. Podczas korzystania ze swojej kuwety wielokrotnie okazywał “bunt”, gdy ta nie spełniała jego oczekiwań. Na szczęście po napełnieniu jej żwirkiem Catsan Hygiene plus, mógł komfortowo załatwić swoje potrzeby i pozwoliło to uniknąć nam przykrych niespodzianek.

Żwirek higieniczny Catsan Hygiene plus

O kociej higienie można by napisać książkę. Zwierzęta te mają bardzo wysoki standard dbania o swoją czystość. Gdy jest ona zachowana, czują się szczęśliwe. Nie inaczej jest z naszym kotem Mrauem, który wyjątkowo ceni sobie komfort korzystania ze swojej kuwety oraz fakt, że wszystko pozostaje w należytym porządku. Żwirek Catsan Hygiene plus powstał z myślą o kotach, które mają wysokie wymagania, jeśli chodzi o swoją higienę oraz czują się szczęśliwe, gdy wkoło mają zapewnioną sterylność. Posiada on specyficzne właściwości, które mają na celu zaspokojenie naturalnych potrzeb i wygody Twojego kota. Między innymi dlatego w żwirku tym tysiące porów na jego powierzchni niezwykle szybko pochłania wilgoć, zupełnie jak gąbka, oraz bezpiecznie ją blokuje. Ponadto oferuje długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, a jego składniki zapobiegają wzrostowi bakterii i skutecznie neutralizują zapachy, zanim zaczną się rozwijać. Dzięki temu kuweta, ale także pomieszczenie w którym się znajduje, pozostają czyste i zadbane.

Catsan Hygiene plus - naturalne tworzywa

Kolejną ogromną zaletą żwirku Catsan Hygiene plus są składniki, z których został stworzony. Ściółka powstaje z naturalnego piasku kwarcowego i kredy. Nadaje mu to czystego i białego koloru, którego nie trzeba wybielać. Mrau ogromnie sobie go ceni, co wyraża za pomocą jednego ze swoich 12 sposobów mruczenia. Dodatkowo białe i małe grudki żwirku, po wchłonięciu wilgoci i nieprzyjemnego zapachu, w bardzo łatwy sposób można uprzątnąć. Żwirek ten jest gwarancją świeżości w kociej toaletce.

Żwirek higieniczny Catsan - dla kotów na każdym etapie życia

Żwirek Catsan Hygiene plus jest bardzo uniwersalny. Może być używany przez koty wszystkich ras oraz w każdej fazie życia. Z rozrzewnieniem wspominamy czasy, gdy Mrau był małym kociątkiem i pierwszy raz miał styczność z tym produktem oraz mamy pewność, że tak samo będzie, gdy stanie się już starszym kotem. Jest tak, ponieważ Catsan Hygiene plus to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności.

pixel