Ekspresowa wysyłka
Fachowe porady
40 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 99 zł

Product filters

Beaphar to najwyższej jakości produkty

Filozofia marki Beaphar opiera się na założeniu, że każde zwierzę jest przyjacielem, towarzyszem, a jednocześnie członkiem rodziny człowieka. W związku z tym powinniśmy otoczyć je opieką i troską, by zadbać o ich zdrowie. Nasi pupile odpłacą nam się za to miłością, będąc naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Producent Beaphar posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów przeznaczonych do pielęgnacji i zachowania zdrowia, a także różnych akcesoriów oraz wyjątkowo smacznych przysmaków, które skuszą największego niejadka!

Beaphar - coś dla małych i dużych zwierząt

Każde zwierzę wymaga odpowiednio zbilansowanego pożywienia, które dostarczy mu właściwą ilość witamin i składników mineralnych. W ofercie marki znaleźć można smakołyki dla psów oraz kotów, które odznaczają się zawartością drogocennych dla zdrowia składników odżywczych. Dostępne są również karmy dla gryzoni, mniejszych ssaków i ptaków o odpowiednio dobranym składzie. Marka tworzy również smaczny pokarm, którym uzupełnisz dietę królika. Suplementy witaminowe pozwolą utrzymać zwierzę w zdrowiu, a artykuły pielęgnacyjne skórę i sierść w znakomitej kondycji. Szeroki asortyment Beaphar uwzględnia produkty dla mniejszych i większych zwierząt, bowiem o każde zwierzę należy się równie troszczyć!

W trosce o zdrowie

Produkty, które można znaleźć w ofercie firmy Beaphar, odznaczają się wysoką jakością. Potwierdzeniem tego jest to, iż wszystkie artykuły stworzone przez markę posiadają licencję GMP. Oznacza to, że stworzono je z tzw. Dobrą Praktyką Produkcyjną, czyli podlegają kompleksowej kontroli na całym etapie produkcyjnym - do momentu, aż trafią do klienta. Dzięki takiemu działaniu producent może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy zaufali mu w kwestii zdrowia swoich pupili. Wszystko po to, aby zwierzęta mogły zajadać się nie tylko pyszną, ale również bogatą w witaminy i minerały karmą, a także cieszyły się dobrym samopoczuciem i znakomitą kondycją, co gwarantują artykuły do pielęgnacji Beaphar.

Kompleksowa pielęgnacja

Odpowiednio dobrane produkty pielęgnacyjne to podstawa. Nasi pupile muszą być przecież zadbane i czyste. Jako miłośnicy zwierząt musimy pamiętać, że każde zwierzę wymaga właściwych kosmetyków, które przeznaczone są do konkretnej rasy, długości sierści czy aktualnego stanu skóry. Marka Beaphar posiada cały wachlarz preparatów pielęgnacyjnych dla psów, kotów, królików, gryzoni, gadów oraz ptaków. Nasz Max posiada lśniącą i miękką sierść, właśnie dzięki produktom marki, a latem nosząc wodoodporną obrożę przeciw insektom i pasożytom nie złapał ani jednego kleszcza. Mrau już jako kociątko testował mleko dla maluchów od 35 dnia życia, wzbogacone witaminami i minerałami, a teraz zajada się swoimi ulubionymi, chrupiącymi przekąskami wypełnionymi kocimiętką.

Taki z niego łasuch!