Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Arion

Wielkość opakowania
Cena
-
Faza życia
Rasa

Arion - starannie wyselekcjonowane składniki

Zwierzaki cenią sobie najbardziej w karmie smak, natomiast my, jako właściciele, wybierając odpowiedni pokarm dla naszych pupili, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na jej walory smakowe, ale przede wszystkim na skład. Firma Arion dostarcza na rynek produkty wysokiej jakości, których każdy składnik został wcześniej poddany gruntownej analizie i badaniom, zarówno przez specjalistów marki, jak i niezależne instytuty badawcze. Dzięki temu każdy właściciel podając karmę Arion swojemu ukochanemu zwierzakowi ma pewność, że zachowa on zdrowie i będzie pełen energii. Szeroka oferta sprawia, że znaleźć w niej można karmę dopasowaną do wieku i etapu rozwoju, a także dostosowaną do specjalnych potrzeb i wymagań psa oraz kota.

Najwyższa jakość i bogactwo składników odżywczych

Arion to marka belgijsko-hiszpańska z bogatym doświadczeniem, która zajmuje się produkcją karm dla psów oraz kotów. Wyroby te wyróżnia wysoka jakość, w trosce o dobre samopoczucie i zdrowie ukochanych pupili. Wszystkie produkty pochodzące od tego producenta posiadają starannie opracowaną recepturę, którą skomponowano pod czujnym okiem specjalistów w tej dziedzinie, jak lekarze weterynarii czy dietetycy. Odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do utrzymania pupila w dobrej kondycji. Dlatego tak ważne jest dostarczanie mu pokarmu z odpowiednią zawartością białka, tłuszczów, witamin oraz składników mineralnych. Szczególnie jest to istotne w diecie juniorów i starszych zwierząt.

Niesamowity smak skusi każdego zwierzaka

Firmowe pupile - Max i Mrau to największe łakomczuchy! Już nie raz zdarzyło im się podkradać swoim czworonożnym kumplom część posiłku. Gdy tylko usłyszą odgłos brzęczącej o miskę karmy, biegną co tchu, nie zważając na nic po drodze. Staramy się urozmaicać ich posiłki, tak aby dostarczyć im wszystkie potrzebne składniki odżywcze, jakie niezbędne są dla ich prawidłowego rozwoju. Towarzyski Max i psotnik Mrau często wspólnie hasają po podwórku, oddając się szaleńczej zabawie, dlatego muszą otrzymywać pokarm o odpowiedniej podaży kalorycznej, aby mieć siłę i energię na cały dzień. Właśnie to dają im karmy Arion. A ich niesamowity smak sprawia, że skuszą nawet zwierzaki o najbardziej wybrednych gustach!

Sucha karma dla psów i kotów

Marka Arion przygotowała szeroki wybór karm dla psów i kotów. Kilka linii produktów sprawia, że są one dostosowane do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Ponadto ich dopasowanie do wieku, rasy i stanu zdrowotnego sprawia, że sprawdzą się na każdym etapie rozwoju, a ze względu na niezwykłe walory smakowe docenią je najbardziej wymagające pupile!

pixel