Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aquael

Wielkość opakowania
Cena
-

Aquael - marka stworzona z pasją

Od ponad 30 lat firma Aquael jest sprzedawcą produktów do akwarystyki. Duże doświadczenie oraz chęć ciągłego rozwoju przyczyniły się do zaangażowania w liczne wydarzenia branżowe. Dzięki nim marka promuje swoje produkty, a także wspiera liczne ogrody zoologiczne. Firma czerpie inspiracje z natury, chcąc stworzyć wyjątkową przestrzeń przypominającą naturalne środowisko dla ryb. To nie tylko bezpieczne rozwiązania dla ryb, ale również piękna dekoracja w każdym domu. Ponadto, zgrany zespół Aquael tworzą ludzie pracujący z pasją i zaangażowaniem w działalność na rzecz zwierząt. Oferta marki w sklepie internetowym Max & Mrau obejmuje specjalistyczny pokarm dla ryb, funkcjonalne akcesoria do wyposażenia akwarium, preparaty do czyszczenia, a także ciekawe dekoracje i wiele innych produktów do akwarystyki.

Wszystko do akwarium

W ofercie Aquael znajduje się szeroka gama produktów do akwarium dostępnych w atrakcyjnych cenach. Max i Mrau doceniają przedsiębiorstwa, które oferują zarówno wysokojakościowe, jak i niedrogie artykuły, dlatego chętnie przedstawiły niektóre produkty swoim kolegom - złotej rybce i bojownikowi. Ze względu na burzliwe stosunki koleżeńskie, bojownik postanowił sam przetestować połowę produktów, a resztą zajęła się złota rybka. Testom bacznie przyglądali się Max oraz Mrau. Ryby, choć tego nie powiedzą, polecają zarówno pojedyncze akcesoria, jak i całe zestawy akwariowe.

Filtry akwariowe Aquael

Podstawą w stworzeniu akwarium jest zapewnienie odpowiedniej filtracji wody. Tego typu urządzenia zwiększają zawartość tlenu w wodzie, co wpływa na zapewnienie rybom bezpiecznych i odpowiednich warunków życia. Sprzęt pozwala także uniknąć rozwoju ogromnych ilości glonów, których nie zdołałby usunąć nawet najbardziej łakomy glonojad. Filtry do akwarium od Aquael gwarantują zatem bezpieczeństwo ryb oraz krystaliczną czystość wody. Filtry są dostępne w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. To wydajne i ekonomiczne urządzenia, którym warto się przyjrzeć.

Pokarm dla rybek

Czas na produkty, które w szczególności uwielbiają Max i Mrau. Co prawda ich gust nieco różni się od upodobań ryb, niemniej jednak i tak miło im było oglądać moment, gdy zarówno bojownik, jak i złota rybka, zajadali się specjalnym pokarmem dla ich gatunku. Wśród specjalnych produktów znajduje się między innymi pokarm wybarwiający, dzięki któremu ryby takie jak: karpie koi, złote rybki czy orfy zyskują jaskrawego, wyjątkowego koloru (szczególnie oddziałuje na barwy żółte, pomarańczowe i czerwone). Przekonała się o tym już koleżanka naszych bohaterów - złota rybka, której łuski pięknie mienią się w wodzie - niczym diamenty, czyli tak, jak zawsze o tym marzyła. Oferta obejmuje także karmy, które wspierają zdrowie ryb i procesy trawienia, a także chronią je przed działaniem czynników zewnętrznych. Co więcej, pokarm dostępny jest w formie unoszących się na wodzie patyczków lub pałeczek, dzięki czemu zarówno złota rybka, jak i bojownik, mogą swobodnie żerować.

pixel