Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jak zimą dbać o psie łapki?
Naskórek w psich łapkach musi być (i jest) bardzo silny i odporny, ale z solą prędzej czy później przegra. Przede wszystkim na zimnie zaczyna stawać się szorstki, a w rezultacie może pękać. Musimy więc pomóc naszemu zwierzakowi go zabezpieczać.
Przeczytaj całość
Zabiegi pielęgnacyjne dla kota
Koty pod wieloma względami są bardzo samodzielne. Są jednak takie sytuacje, w których potrzebują naszej pomocy. Pielęgnacja kota to właśnie taka kwestia, w której kocie i ludzkie potrzeby przecinają się w kilku punktach. Trzeba dużego wyczucia, aby odpowiednio się w tych kwestiach dogadać.
Przeczytaj całość
Jak karmić psa? Ile razy dziennie i jak dużo?
W Twoim domu wkrótce pojawi się czworonożny przyjaciel? A może jest już u Ciebie, a Ty chciałbyś dowiedzieć się jak najwięcej o karmieniu psa? Z naszego artykułu dowiesz się jak karmić psa, na czym polega żywienie psa, ile razy dziennie karmić psa i co najlepiej mu podawać.
Przeczytaj całość
Klatka dla fretki – wyposażenia, zabawki, hamak
Wybór klatki dla fretki jest podstawowym zadaniem, z którym musi zmierzyć się każdy nowy opiekun. Klatka dla fretki musi być na tyle duża, żeby zwierzę miało odpowiednią ilość miejsca do zabawy. Równie ważne jak wielkość, są także akcesoria dla fretki. To zwierzęta bardzo inteligentne, które potrzebują wielu zabawek.
Przeczytaj całość
Klatka dla myszoskoczka – wyposażenie terrarium
Klatka dla myszoskoczka musi spełnić kilka warunków, żeby zwierzę dobrze się w niej czuło. Generalnie im większa klatka dla myszoskoczka tym lepsza, musi być też dobrze wentylowana i stwarzać możliwość ułożenia grubej warstwy podłoża, w którym myszoskoczki lubią kopać tunele. Zobacz, jakie powinno być wyposażenie terrarium dla myszoskoczka.   Myszoskoczek jest małym gryzoniem pochodzącym z regionów Azji, Afryki i południowo- wschodniej Europy. Jest bardzo towarzyski i łatwo się oswaja, dlatego coraz częściej jest hodowany w polskich domach. Zanim jednak podejmiemy decyzję o kupnie tego sympatycznego zwierzęcia sprawdźmy, jaki wybór klatek dla myszoskoczków oferują sklepy zoologiczne.
Przeczytaj całość
Papuga falista - cena, hodowla, długość życia
Papuga falista – jaskrawo-zielona, piękna, przyjazna, towarzyska, niewielka i niewiarygodnie tania. W przypadku papugi falistej, cena nie powinna przekraczać 30 zł. Wspaniała papużka falista może więc zagościć w naszym domu za równowartość jednych zakupów spożywczych w hipermarkecie... Oczywiście z przyjęciem papugi falistej wiąże się duża odpowiedzialność – zwierzę pozostanie z nami nawet 15 lat, bo tylu dożywają te imponujące ptaki w warunkach hodowlanych.
Przeczytaj całość
Papuga nimfa - cena, hodowla, oswajanie. Ile żyje?
Papuga nimfa jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej przyjaznych ptaków hodowlanych, a w dodatku – niedrogim. Właśnie dlatego wywodząca się z Australii papuga nimfa zagościła w tysiącach domów na całym świecie. Sprawdź, ile kosztuje papuga nimfa, ile żyje papuga nimfa, jak wygląda w przypadku papugi nimfy oswajanie.  
Przeczytaj całość
pixel