Darmowa dostawa od 119,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Sylwester z psem – wystrzałowa zabawa, bolesny strach
Czy wiesz, że coraz więcej polskich miast rezygnuje z organizacacji pokazów stucznych ogni podczas miejskich zabaw sylwestrowych? Kanonada wystrzałów, błyski, zadymienie są nieraz śmiercionośne dla miejskich populacji ptaków. Wybudzone w środku nocy, zrywają się na oślep do lotu, rozbijają się o ściany budynków czy szyby. Sam stres może prowadzić u dzikich zwierząt do pojawienia się niespecyficznych reakcji organizmu, które finalnie kończą się zgonem danego osobnika.
Przeczytaj całość
Psie sporty. Jak dobrać aktywność do psa? Cz. 2

Psie sporty są świetnym urozmaiceniem czasu spędzanego z aktywnym czworonogiem, który czerpie wiele radości z ruchu i przebywania w towarzystwie swojego opiekuna. Wybór sportów jest szeroki a wiele z nich można uprawiać wszędzie, nawet w domu, w parku czy podczas codziennego spaceru.

 

 

Przeczytaj całość
Psie sporty. Jak dobrać aktywność do psa? Cz. 1
Masz psa, z którym lubisz spędzać czas, który jest aktywny i czerpie przyjemność z ruchu i pracy z człowiekiem? Zróbcie sobie wspólną przyjemność i zacznijcie wspólnie uprawiać psie sporty. Możliwości jest ogrom. Do wyboru mamy sporty zorganizowane, indywidualne, te rozgrywane na torach i te, które możemy uprawiać wszędzie – w parku, na plaży, w górach, na polu. 
Przeczytaj całość
pixel