ilość znalezionych towarów: 14

Versele Laga Nature

Versele Laga Nature – linia naturalnych produktów dla gryzoni

Linia Nature marki Versele Laga to seria produktów dedykowana gryzoniom domowym. Zróżnicowane produkty dostosowane do gatunku zwierzęcia bezpośrednio wpływają na jego zdrowie oraz wspomagają prawidłowy rozwój. Linia Nature obejmuje wysokobłonnikowe mieszanki dla królików, świnek morskich, szynszyli i koszatniczek oraz mieszanki bogate w zboża, odpowiednie dla chomików, myszy, szczurów i wiewiórek. W serii produktów Nature znajdują się także przekąski, kąski do obgryzania oraz wiązki siana i tymotki łąkowe.

Odpowiednio dobrany pokarm dla królika

Ze względu na dużą różnorodność ras oraz złożoności cech, niesamowicie istotne jest odpowiednie dobranie pokarmu dla królika, w zależności od jego wieku i możliwości organizmu. Firma Versele Laga w linii Nature wyodrębniła 3 rodzaje karmy dla królika. Cuni dla królików miniaturowych, Cuni Junior dla młodych gryzoni do 8 miesiąca życia oraz Fiberfood Cuni – wysokobłonnikową mieszankę dla królików wrażliwych.

Przekąska uzupełnieniem diety

Przysmaki, zboża i kąski do gryzienia są dla gryzoni niemal tak samo istotne, jak podstawowa codzienna karma. Uzupełnienie diety tego typu produktami gwarantuje nie tylko dostarczenie wszystkich składników odżywczych i minerałów, ale także pozwala na konieczne dla tego gatunku zwierząt, ścieranie zębów i zapobieganie niedogodnościom związanym z wadami zgryzu. Warto więc poza karmą główną zaopatrzyć się w suplementy linii Nature.

Wysoka jakość produktów i naturalny skład karmy

Linia Nature firmy Versele Laga cechuje się wysokiej jakości składnikami karmy oraz organicznym, naturalnym ich pochodzeniem. Oba te elementy bezpośrednio przekładają się na zdrowie i samopoczucie gryzonia oraz jego jakość życia. Aby pupil czuł się jak najlepiej, należy dbać o niego całościowo, biorąc pod uwagę wszystkie elementy warunków, w jakich żyje, a przede wszystkim pokarm. Linia Versele Laga Nature spełnia wszystkie wymagania i gwarancję jakości.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel