ilość znalezionych towarów: 20

Beaphar Care+

Seria karm Beaphar Care + stworzonych z troski o domowe gryzonie

Każdy miłośnik domowych gryzoni hodowlanych doceni serię karm, dedykowanych tym właśnie zwierzakom. Dzięki zbilansowanemu pożywieniu można bowiem skutecznie zadbać o zdrowie i rozwój swoich małych pupili. Producent karm dla zwierząt, marka Beaphar stworzyła specjalną linię produktów dla gryzoni – znajdziesz w niej propozycje dla każdego niemal gatunku małego ssaka, hodowanego w domu!

Karmy dla szczurów, chomików i innych gryzoni – kompleksowe wsparcie zdrowia i rozwoju

Celem powstania tych unikalnych kompozycji karm było zapewnienie podaży na zróżnicowane potrzeby żywieniowe odmiennych gatunków domowych gryzoni. Dlatego w tej serii karm znalazły się rozwiązania żywieniowe dla szczurów i myszy domowych, koszatniczek, fretek, myszoskoczków oraz szynszyli i chomików. Niezależnie od posiadanego gatunku gryzonia, można zatem wybrać karmę doskonale zbilansowaną i zgodną z konkretnymi potrzebami danego pupila. Bezpieczne i naturalne karmy dla gryzoni są skomponowane w taki sposób, aby maksymalnie przypominać pożywienie zwierzaków w ich naturalnym środowisku. To sprzyja pozytywnemu wpływowi na zdrowie i zapewnia optymalny wzrost gryzoni, a także pozwala zadbać o ich dobrą kondycję.

Nowoczesna linia produktowa dla małych ssaków

Mając świadomość różnorodnych potrzeb żywieniowych oraz odżywczych gryzoni, producent karm postanowił stworzyć dla nich specjalną linię produktów – tak właśnie powstała seria karm dla małych ssaków Beaphar Care +. Znajdują się w niej karmy dla królików, pokarm dla chomików czy fretek, a także pożywienie dla myszy oraz szczurków domowych. To bogata linia produktów, stworzona starannie i z najwyższą dbałością o wysoką jakość komponentów, zawartych w karmach. Karmy tworzone były przy współpracy ze specjalistami z dziedziny weterynarii oraz dietetykami i hodowcami gryzoni, dlatego można im zaufać. Zadbaj o swojego pupila i zapewnij mu zbilansowaną dietę każdego dnia, a odwdzięczy się on zdrowiem i nieograniczoną chęcią do wspólnej zabawy!

Kliknij i sprawdź produkty Beaphar Care+

Zobacz asortyment innej serii Beaphar: VERMICON

W tej linii mamy następujące produkty dla królika [kliknij tutaj]

Wypróbuj obrożę relaksacyjną dla Twojego kota [kliknij tutaj]

Cała oferta marki Beaphar

 

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixel