ilość znalezionych towarów: 3

8in1 Delights

8in1 Delights - zaspokojenie instynktu Twojego psa

Zaspokajanie naturalnych instynktów zwierząt, jest jednym z głównych elementów dbania o pupila. Poza jedzeniem, spaniem czy ruszaniem się, psy powinny gryźć. Aby w najlepszy i najzdrowszy dla nich sposób zaspokoić to pragnienie, należy regularnie podawać im kości lub różnego rodzaju pałeczki. Przekąski 8in1 Delights przeznaczone do gryzienia sprawią nie tylko przyjemność Twojemu psu, ale także wpłyną pozytywnie na zdrowie zębów i szczęki oraz dostarczą pupilowi niezbędnych minerałów.

Podaruj psu to, co lubi najbardziej

Linia 8in1 Delights to szeroka oferta trzech rodzajów przekąsek do gryzienia i żucia. W zależności od rasy psa i jego preferencji, do wyboru są kości, pałeczki i twisted sticks. Wszystkie przysmaki dostępne są w różnych rozmiarach, rodzajach i smakach. Ze względu na duże zróżnicowanie serii Delights łatwo jest wybrać zestaw przysmaków odpowiedni dla każdego psa i jego potrzeb. Nasze pupile, tak samo jak my, bywają wybredne, warto więc zapewnić im to, co lubią dostarczając jednocześnie przyjemności, jak i korzyści zdrowotnych.

Walory zdrowotne 8in1 Delights

Przysmaki do gryzienia i żucia powinny być nieodłącznym elementem diety każdego psa. Linia 8in1 Delights pomaga dbać o czystość zębów i zdrowie szczęki, a tym samym eliminować nieprzyjemny zapach z pyska. Firma 8in1 zadbała o to, aby w linii Delights nie zabrakło produktów bogatych w czyszczące minerały zmniejszające osad i zapobiegające powstawaniu kamienia. Działają więc jak szczoteczka do zębów dla czworonoga.

Wysoka jakość produktów

Linia 8in1 Delights została stworzona z miłości do psów w celu zaspokojenia jednego z głównych instynktów. Poza walorami smakowymi oraz zdrowotnymi marka 8in1 zadbała o najwyższą jakość składników, z których zrobione są przysmaki. W produktach linii Delight nie ma sztucznych barwników, szkodliwych substancji czy ulepszaczy smaku. Składniki są naturalne i odpowiednia dla każdego psa.

W tej linii mamy następujące produkty dla psów dorosłych:

https://www.maxandmrau.pl/ser-pol-16-8in1-Delights.html

Posiadamy również produkty dla psów małych ras

Zobacz również produkty linii 8in1 Fillets

Sprawdź produkty i przekąski szkoleniowe

Zadbaj o swojego pupila i podaj mu witaminy 

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel