ilość znalezionych towarów: 2

wodospady do terrarium

Urządzanie terrarium to pierwszorzędna kwestia, z którą należy się zmierzyć jeszcze zanim zajmiemy się hodowlą wybranego gatunku zwierzęcia. Bez względu na to, czy będą do płazy, gady czy pajęczaki - musimy zapewnić im klimat i środowisko, maksymalnie zbliżone do tego, w którym przedstawiciele danego gatunku występują naturalnie. Ważne są zarówno elementy funkcjonalne, jak i te dekoracyjne. Niektóre z nich spełniają obydwie te role - przykładem mogą być wodospady do terrarium. Oprócz tego, że znacząco podnoszą estetykę i dopełniają całości wizualnej, to również wpływają na bioklimat jaki panuje wewnątrz terrarium i od którego niewątpliwie zależne jest zdrowie oraz samopoczucie, a nawet życie zamieszkującego w nim zwierzaka. Mrau był bardzo chętny do pomocy przy komponowaniu dodatków do terrarium i uznał, że taki wodospad musi się świetnie prezentować z perspektywy przebywającego tam stworzenia.

Ozdoby do terrarium - wodospady

Jednym z kluczowych elementów tworzenia dla naszego pupila odpowiedniego lokum są dekoracje. Mają cieszyć nie tylko nasze oko, ale sprawić także, że nasz ukochany płaz czy gad będzie miał miejsce do tworzenia kryjówek, schłodzenia się i zabawy. Wodospady do terrarium dla płazów czy gadów zdecydowanie sprawdzą się jako taki element dekoracyjny. Żółwie, jaszczurki i inne zwierzaki terrarystyczne z pewnością docenią taki dodatek do swojego lokum. Wszystkie produkty w tej kategorii wykonane są ze sprawdzonych, nietoksycznych materiałów. Stały obieg wody i stabilna konstrukcja to połączenie funkcjonalności oraz estetyki - taki element wyposażenia terrarium to doskonały wybór.

Wodospady - odpowiednia wilgotność terrarium

Odpowiednia wilgotność wewnątrz terrarium to kluczowa kwestia, a często przez hodowców bagatelizowana - nie wolno jej pomijać, kiedy tworzymy lokum dla naszego zwierzaka! Wilgotność powietrza pokrywa się bowiem z rozkładem temperatury. Nasi pupile muszę mieć w terrarium warunki zbliżone do ich naturalnego środowiska i klimatu. Wyjaśnialiśmy Maxowi, że jego miska z wodą wstawiona do lokum jaszczurki niekoniecznie spełni swoją funkcję, ale doceniamy jego starania. Jednym ze sposobów na zbilansowaną wilgotność powietrza w terrarium może okazać się wodospad terrarystyczny - dzięki stałemu obiegowi wody, poziom nawilżenia powietrza się zwiększa, zwiększając tym samym komfort zwierzęcia. Dodatkowo w przypadku na przykład kameleonów, wodospad do terrarium dla gadów pełni funkcję poidła, ponieważ jaszczurki te piją jedynie wodę, która stale się porusza - jest to zatem idealne i wielofunkcyjne rozwiązanie.

Wielkość wodospadów do terrarium

Konstruując terrarium dla naszego pupila, musimy pamiętać o tym, by miał on zachowaną odpowiednią przestrzeń, ale także miejsca, które stanowić będą dla niego kryjówkę i pewne schronienie. Wodospady do terrarium stworzone są z trwałych, wysokiej jakości materiałów i dostępne są w kilku rozmiarach do wyboru - dzięki temu możemy dostosować ich wielkość do wymiarów terrarium oraz do potrzeb naszego pupila.

      Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
      Rozumiem
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel