ilość znalezionych towarów: 5

faunarium

Max i Mrau są bardzo troskliwi w stosunku do wszystkich swoich przyjaciół, zarówno do gadów, jak i płazów. Z doświadczenia wiedzą, jak ciężka i stresująca może być dla zwierząt sytuacja zmiany otoczenia. Dlatego przykuli szczególną uwagę do dokładnej selekcji i wyboru transporterów oraz przenośnych terrariów tak, aby gwarantowały one najwyższy komfort dla zwierzęcia. Dodatkowo zadbali o wysoką jakość produktów poprzez wybór ofert tylko renomowanych i polecanych producentów artykułów zoologicznych. Proponowane produkty są sposobem na łatwy i bezproblemowy transport zwierzęcia. Przenośne terraria służyć mogą również do kwarantanny zwierzęcia lub tymczasowego mieszkania małych i średnich gadów. Faunarium to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które zadowoli każdego mieszkańca terrarium.

Faunarium - rozmiar dla każdego!

Max i Mrau podczas podróży lubią przebywać w odpowiednim do ich wielkości transporterze. Prawidłowe wymiary transportera wpływają na jakość podróży zwierząt oraz na ilość związanego z nią stresu. Kierując się tą preferencją proponują szeroki wachlarz, różnych rozmiarów faunariów. W zależności od rozmiarów Twojego pupila proponują taki transporter, aby zwierzę czuło się w nim komfortowo i miało zapewnioną przestrzeń osobistą. Mała jaszczurka? A może żółw z dużą dumną skorupą? Z naszymi propozycjami nie musisz się o nic martwić. Możliwość wyboru rozmiaru mini, S, M lub L pozwoli na idealne dopasowanie produktu do małego lub trochę większego przyjaciela. Faunarium zapewni mu maksimum komfortu i sprawi, że trauma zwierząt związana ze zmianą otoczenia odejdzie w niepamięć.

Gwarancja bezpieczeństwa z odpowiednim faunarium

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Właśnie taką zasadą kierowali się Max i Mrau podczas selekcji i tworzenia szerokiej oferty faunariów. Produkty mają nie tylko dbać o zmniejszenie ilości stresu u zwierzaków ale również o to, aby podróż przetrwały w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej. Opiekunowie powinni mieć pewność, że umieszczając pupila w faunarium, zwierzę nie ucieknie i nie jest narażone na żadne urazy. Dlatego w ofercie znaleźć można tylko produkty najwyższej jakości, odporne i wytrzymałe na wszelkie uderzenia. Dodatkowo wiele z naszych faunariów wyposażone zostały w praktyczne klapy na górnej pokrywie oraz mniejsze otwarcia z boku terrarium, co znacząco ułatwia karmienie większej ilości zwierząt bez konieczności przenoszenia i zmieniania pozycji transportera. Istnieją również modele z małymi drzwiczkami zamontowanymi z boku terrarium.

Podróż zwierzęcia - łatwa i szybka!

Jeżeli podróż ze zwierzęciem kojarzy Ci się z problemami i narażeniem go na stres, faunarium to idealny wybór dla Ciebie. Dzięki dokładnej selekcji produktów przez naszych przyjaciół - Maxa i Mrau, oferta faunariów to gwarancja najwyższej jakości materiałów oraz wielu praktycznych rozwiązań. Maksimum bezpieczeństwa, jakie zapewniają produkty sprawi, że wszelkie zmartwienia związane z transportem zwierząt znikną i zarówno właściciel, jak i pupil będą mogli cieszyć się spokojną podróżą.

    Informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz sie na zapisywanie i przechowywanie plików cookie. Szczegółowe informacje o celu ich wykorzystania oraz określenia warunków ich przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce znajdziesz w polityce plików cookies.
    Rozumiem
    pixel